Астрологiчний прогноз на 3-9 червня

ОВЕН
Намагайтесь не витрачати дорогоцiнний час даремно. Плiтки i базiкання, коментарi у соцмережах – такого повинно бути якомога менше у вашому розкладi. А ось хорошу книгу почитати, покататися з дiтьми на роликах, зустрiтися з давнiми друзями – не зашкодить. Вiдчуття такту i чарiвнiсть дозволять вам вiртуозно упоратися із поставленими завданнями. У вихiднi краще виїхати за мiсто.

ТЕЛЕЦЬ
Обставини, що склалися, можуть вимагати вiд вас тверезостi розуму i зухвалостi думок. Не дозволяйте нудьзi вирiшувати щось за вас. Не варто зациклюватися на своїх проблемах i невдачах, навiть якщо вони є у вашому життi. Вас захопить вiдповiдальна i цiкава робота. Може з`явитися маса iдей i нових знайомих. Остерiгайтеся недомовок i неясностей у вiдносинах із близькими людьми.

БЛИЗНЮКИ
Цього тижня ви будете забезпеченi симпатiєю i пiдтримкою друзiв та однодумцiв. Зiрки радять спокiйнiше ставитися до недолiкiв iнших. Для вас зараз час здiйснення смiливих планiв i глобальних задумiв. Подорожi пройдуть вдало i запам`ятаються. Ви вiдчуєте гармонiю із собою i зi свiтом.

РАК
Цього тижня фортуна посмiхається i протегує вам у багатьох справах. Утiлюйте в життя давнi проекти, вони можуть принести успiх. У середу бажано не звалювати на свої плечi надто багато роботи. Вiдпочинок теж важливий. Iнакше ви станете неуважнi i роздратованi. Не приховуйте своєї радостi або смутку вiд близьких, i вони із розумiнням поставляться до вас, їхня пiдтримка пiдбадьорить вас i додасть сил.

ЛЕВ
Ви багато чого можете досягти, якщо визнаєте свої помилки i виправите їх. Для вам може бути важким пильний iнтерес з боку партнерiв i колег. Не виключено, що недоброзичливцi спробують спровокувати вас на конфлiкт. Проявiть терпiння i тактовнiсть. У п`ятницю вiдбудеться подiя, яка може вiдкрити перед вами новi можливостi в кар`єрi.

ДIВА
Цього тижня вашi честолюбнi задуми можуть утiлитися в життя, якщо вдасться дiяти дуже акуратно i притримувати язик на людях. У середу не перекладайте вирiшення важливих питань на чужi плечi. Якщо ви дiятимете дипломатично, то у четвер зможете вмовити начальство на що завгодно. Наперед приготуйтеся до вiрогiдних невдач у суботу, зустрiчайте їх без панiки й iстерики.

ТЕРЕЗИ
Вам доведеться вирiшувати чужi проблеми, когось мирити, давати грошi у борг. Колеги чекають вiд вас iнiцiативи. У вiдносинах із близькими людьми наприкiнцi тижня можуть виникнути певнi труднощi. Розбиратися, хто винен, будете пiзнiше, поки важливо продумати, як вийти із ситуацiї, що склалася. Намагайтесь придiлити достатньо уваги дiтям. У вихiднi варто сходити на пляж, покататись на велосипедi.

СКОРПIОН
У першiй половинi тижня вас порадують успiхи в справах i додатковий прибуток. Причому навiть складнi завдання ви зумiєте вирiшити швидко i без особливих зусиль. Ви привабливi i вам немає рiвних у мистецтвi переконання. До того ж ви зараз повнi енергiї i сил, тож подiлiться своїм позитивним настроєм із близькими людьми.

СТРIЛЕЦЬ
Цього тижня спробуйте бути витриманим i розсудливим, не дозволяйте втягнути себе в авантюру. Вашi iдеї i починання знайдуть пiдтримку i принесуть прибуток. У середу краще не ухвалювати серйозних рiшень, небажано планувати дiловi зустрiчi i переговори. Друга половина тижня може бути присвячена сiмейним справам. Дiтям або батькам знадобиться ваша допомога.

КОЗЕРIГ
Цього тижня не варто ухвалювати категоричних рiшень i розривати зв`язки. Уникайте будь-яких конфлiктiв. Спирайтеся тiльки на добре перевiрених i надiйних людей i на власнi напрацювання. Не жалiйте часу на свою освiту i розвиток. Бажано не афiшувати свої намiри, тодi вони швидше здiйсняться. Наприкiнцi тижня, ймовiрно, доведеться займатися виправленням помилок, зроблених у недавньому минулому, причому не обов`язково вами.

ВОДОЛIЙ
Цього тижня небажано проявляти активнiсть та iнiцiативу. Пливiть за течiєю, це найпростiше i найнадiйнiше. У вiдносинах із оточуючими проявiть витримку i спокiй: спробуйте не говорити зайвого, не прискiпуйтеся до чужих недолiкiв i не лiзьте з порадами, коли вас про це не просять. У п`ятницю варто зiбратися з силами i довести розпочату справу до кiнця, наскiльки б трудомiсткою вона не здавалася.

РИБИ
Цього тижня ви будете з дивовижною завзятiстю наступати на однi й тi самi граблi. Чи не час учитися на своїх помилках? У вiвторок ви будете вимушенi швидко ухвалювати рiшення на свiй страх i ризик. Подiї загрожують розгортатися зовсiм не так, як ви задумали. Проте це не привiд для тривог i страхiв. Енергiя, що вас переповнює, може бути не завжди конструктивною, тому обережнiсть вам не зашкодить, особливо стежте за гострим язиком.

Все по темі: Гороскоп  прикмети 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин