“Кремінь-2008” вийшов до Всеукраїнського фіналу по 2007р.н.

28 травня на стадіоні “Кремінь-Арена” ім.О.М.Бабєва завершився зональний відбір турніру «Шкіряний м’яч» серед школярів 2007р.н. Команда Антона Диндікова, яка представляє  ЗОШ №1 та академію нашого клубу виграла у школярів з Києва з рахунком 2:1 та пройшла до Всеукраїнського фіналу, який відбудеться у Бердянську 14-16 червня.

Програючи по ходу  матчу 1:0 у першому таймі нашим хлопцям вдалось ззрівняти рахунок, відзначиився Данило Богдан. У другому таймі переможний гол забив Назар Сокур, який у підсумку став кращим гравцем у складі нашої команди. Тимур Горбачов виграв конкурс у номінації жонглювання, а Кирило Кійло удари на тоочнність.

Нагадаємо, що ця ж команда Антона Диндікова 1-3 червня 2грає у Всеукраїїнському Фіналі турніру «Шкіряний м’яч» у Кременчуці. Певно, це єдиний випадок у історії турніру, коли одна команда змогла пробитись до фінальної частини одразу у двох вікових категоріях.