Молодих патріотів Кременчука об’єднав освітньо-патріотичний табір

31 травня на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» запрацював Другий освітньо-патріотичний табір «Молодіжна патріотична платформа».

За інформацією прес-служби міськради, таборування організовано в рамках міської цільової програми національно-патріотичного виховання молоді на 2018-2020 роки. Організаторами проекту є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки міської влади.

Із відкриттям «Молодіжної патріотичної платформи» кременчуцьку молодь привітав заступник міського голови Руслан Проценко. Він зазначив, що цінність молодих років полягає в тому, що саме в цей час людина  вступає у самостійне життя, робить доленосний для себе вибір, ухвалює свої перші власні рішення.  Від міського голови Віталія Малецького він побажав учасникам патріотичного табору бути активними, працювати над собою, бо від цього залежить майбутнє Кременчука та України вцілому.

Як зазначають організатори,  виховання молоді та спрямування її енергії у вектор роботи над добробутом країни у вигляді конкретних кроків та дій – таку мету має Молодіжна патріотична платформа. Тому  в рамках проекту учасники мають більше дізнатися про історію, культуру та традиції українського народу, спробують себе у національних ремеслах та змаганнях.

Участь у проекті беруть близько 100 молодих активних кременчужан віком від 14 до 25 років.

 

Все по темі: «Молодіжна патріотична платформа»  Кременчук  освітньо-патріотичний табір 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин