Активні кременчужани можуть приєднатися до створення Інтерактивного путівника

Учасники(ці) Дослідницької майстерні отримають Сертифікати про здобуття навичок дослідження культурного різноманіття.

28 червня Молодіжна організація “СТАН” разом з Громадською організацією “Культурний ді@лог” та Громадською організацією “Молодіжна агенція з адвокації ромської культури “АРКА” запрошують активних мешканців та мешканок міста Кременчука долучитись до культурного картування громади, навчитись досліджувати культурне різноманісторії іття, дізнатися багато нового та цікавого про власне місто і головне – стати співавтор(к)ами першого в Кременчука – Інтеркультурного путівника!

Про це повідомляє Валерія Вашкевич, координатор проекту “Український Букет Народів”.

Що пропонують містянам:

  • Дізнатися більше про поняття “культурне різноманіття”;
  • Познайомитись з методикою культурного картування (створення образу громади, потенціалу, ресурсів);
  • Здобути навички дослідження культурного різноманіття та стати співавтор(к)ами Інтеркультурного путівника;
  • Поділитися своїм досвідом/історіями та познайомитися ближче з історіями мешканців міста;
  • Створити разом мапу різноманіття Кременчука;
  • І, звісно, незабутньо провести час разом!

Завдяки зібраним матеріалам під час картування культурного різноманіття громади, буде видано Інтеркультурний путівник, який підсилить інтеркультурний імідж міста, туристичну привабливість та стане інструментом представлення міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Також ці історії будуть розміщені на Всеукраїнському веб-порталі “Український Букет Народів”, що буде включати добрі практики розвитку культурного розмаїття та збереження культурної спадщини з багатьох інших громад України.

Учасники(ці) Дослідницької майстерні отримають Сертифікати про здобуття навичок дослідження культурного різноманіття.

“Якщо ви любите своє місто, хочете дізнатися багато нового та корисного і назавжди увійти в історію вплинувши на розвиток, імідж та привабливість вашої громади, а також бути першовідкривач(к)ами культурних інновацій – заповніть наступну форму до 24 червня 24:00 год”, – йдеться в повідомленні.

Гугл-форма тут –  https://forms.gle/5MRdP38XG1DyRc7B9

Учасники та учасниці, що пройдуть відбір, отримають підтвердження про участь та місце на свої електронні скриньки до 26 червня 2019 року.

Посилання на подію

Посилання на проект Український Букет Народів

*Інноваційний проект “Український Букет Народів – створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження” реалізується у 4 пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду.

Співорганізатори проекту: Громадська організація “Молодіжна агенція з адвокації ромської культури “АРКА”, Громадська організація “Арекет”, Громадська організація “Культурний ді@лог”, Благодійна організація “Благодійний Фонд “MLT Museum PLUS”, Комунальний заклад “Лисичанський міський Палац культури”, Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.

Все по темі: Інтерактивний путівник  Кременчук  створення 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин