На Полтавщині через спеку ввели тимчасове обмеження руху великовагового транспорту

 

Обмеження діє з 1 червня для транспортних засобів фактичною масою понад 24 т та навантаженням на вісь 7 тонн з 10:00 год до 22:00 год при температурі повітря більш ніж 28° С.

Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби, що здійснюють пасажирські перевезення, перевезення вантажів, що швидко псуються, та вантажів, які використовують під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

При виявленні в цей період транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більше ніж 7 т, водіям рекомендується здійснювати відстій автомобілів на найближчих майданчиках.

а порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами згідно зі ст. 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність у вигляді накладення штрафу на водіїв від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, громадян – суб’єктів господарської діяльності – від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про це повідомили в патрульній поліції Полтавської області.

Все по темі: обмеження  Рух  транспорт 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин