За смерть дитини у кременчуцькій лікарні лікарі відбулися доганами

Міське управління охорони здоров’я Кременчука «суворо» покарало медперсонал, на зміні якого помер 1,5 річний хлопчик.

За результатами службового розслідування догани винесено шістьом лікарям дитячої лікарні, в якій у кінці квітня померла дитина. За висновками комісії,  медперсонал не в повному обсязі виконував протоколи лікування.

Догани отримали три чергові лікарі приймального відділення, черговий лікар відділення анестезіології та реанімації, завідувач відділенням анестезіології та реанімації та головний.

Міськздоровідділ має право застосовували лише звільнення і винесення догани.

Микиту батьки привезли в лікарню увечері 27 квітня. У нього була невелика блювота. Але він був бадьорим, нормально реагував на спілкування. Малюка поклали в інфекційне відділення з попереднім діагнозом “гастроентероколіт”. Там він пробув добу і його стан різко погіршився. Мати на руках віднесла дитину в реанімацію. Там хлопчикові діагностували набряк легенів і мозку. Вранці 29-го квітня він помер. Хлопчик буквально згас на руках у матері, говорить вона.

Батьки звинувачують медиків у халатності і неадекватному лікуванні дитини.

Наразі, за словами адвоката родини, чекають результатів судово-медичної експертизи. Триватиме вона до 2-х місяців. Пройшло вже більше місяця. Батькам у лікарні нічого не говорять, хоча мали б повідомити, у якому він стані потрапив до лікарні. Напевно бояться бовкнути “чогось зайвого”.

Все по темі: дитина  лікарня  смерть 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин