У Полтавському військкоматі з області зібрали бойових офіцерів оперативного резерву

Під час заходу особовий склад присягав на вірність українському народу. Цього ж дня провели і перші практичні заняття. Навчання резервістів триватиме упродовж семи днів.

На плацу Полтавського обласного військкомату вишикувались резервісти. Цього дня – урочисте складання присяги для тих, хто ще не давав клятву на вірність українському народу.

Павло Горюн, капітан

– Сьогодні я вперше приймав присягу на вірність народу України, бо я служив строкову службу в Німеччині в 83-85 і присягу українську не приймав.

До зборів залучили бойових офіцерів оперативного резерву першої та другої черги, які протягом семи днів проходитимуть навчання в районах формування своїх підрозділів.

Дмитро Губський, військовий комісар Полтавського обласного військкомату, полковник 

– На протязі зборів резервісти пройдуть індивідуальну підготовку, а в подальшому й колективна підготовка в складі штабів батальйонів з управління бригади територіальної оборони планування та управління під час виконання бойових завдань. 

За час зборів резервісти покращать свою фахову військову майстерність, адже ці навчання – можливість підготуватись до професійного захисту своєї родини, Батьківщини у разі виникнення військової загрози на території Полтавської області.

Едуард Бородай, заступник Полтавського обласного військового комісара

– На Полтавщині згідно плану проводиться навчальний збір підрозділів бригади територіальної оборони, яка в свій час формується на Полтавщині. Протягом 7 днів офіцерський склад управління бригади відновить свої навики володіння військовою зброєю, а також отримає відповідні знання з управління в часи, коли бригада буде розгорнута. 

Після шикування резервісти перейшли до тематичних занять. Навчали їх досвідчені інструктори. Цілий тиждень військові відпрацьовуватимуть насичену програму завдань.

телеканал «Центральний»

Все по темі: офіцер  резервіст 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин