Кременчуцький льотний коледж приєднали до харківського вузу

 

 

Розпорядженням Кабміну Кременчуцький льотний коледж передано зі сфери управління Міністерства освіти і науки в сферу управління Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомили в прес-службі МВС.

Коледж приєднали до Харківського національного університету внутрішніх справ для забезпечення підготовки і перепідготовки авіаційного персоналу (пілотів і інженерно-технічного складу авіації) Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної поліції і Національної гвардії.

У Міністерстві внутрішніх справ заплановано створення Єдиної системи авіаційної безпеки населення. В рамках побудови системи планується використання як існуючих літаків і вертольотів Мі-2, Мі-8, ЄС-145, так і придбаних в рамках контракту з компанією Airbus Helicopters вертольотів Н-125, Н-145, Н-225.

Довідка SQ. У коледжі працюють відділення льотно-технічних спеціальностей; економічних спеціальностей; заочного навчання, підготовки іноземних студентів і перепідготовки авіаційних спеціалістів; навчально-виробничих практик та працевлаштування; організації, обліку і управління навчальним процесом.

Ліцензійний обсяг прийому іноземних громадян за акредитованими напрямами та спеціальностями становить 80 осіб.

На всі напрямки і спеціальності приймаються особи чоловічої і жіночої статі.

На льотні напрямки і спеціальності на денну форму навчання приймаються громадяни України (бюджетне фінансування) і громадяни інших держав (контрактне фінансування) у віці від 15 або 17 років залежно від базової або повної рівня загальної середньої освіти. На заочну форму навчання на цей напрям приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за фахом.

Коледж готує приватних пілотів, комерційних пілотів вертольотів, бортінженерів, льотчиків-спостерігачів.

Все по темі: коледж  кременчуцький  льотний 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин