Від білочок до лисенят: кого можна побачити у Кременчуці

На жаль, так склалося, що у Кременчуці немає зоопарку, проте засмучуватися не варто, адже при бажанні на звіряток все одно можна подивитися. Звичайно, не на слонів, верблюдів чи то левів, але наша місцева фауна теж є досить різноманітною і знаходиться у місцях відпочинку. Кого і де саме можуть побачити містяни?
Нарешті настало довгоочікуване літо, саме час для того, щоб гуляти та відпочивати, особливо це стосується школярів. Та й дорослі не виняток, після важкого робочого дня позитивні емоції не стануть на заваді нікому. А хто нам може їх забезпечити, як не брати наші менші? Зоопарку у нашому місті немає, проте звіряток вистачає. Чого тільки вартий Міський сад, і кого у ньому тільки немає. Починаючи від рибок, черепах, качечок та лебедів і закінчуючи лисичками (маленькими та дорослою Сонею), двома єнотоподібними собаками, однокрилим вороном. Проте є одна заборона: рибок, лебедів та качок не можна годувати. Адже хліб їм іде не на користь, тож відвідувачів просять цього не робити. Щодо інших мешканців, таких як лисички та єнотоподібні собаки, то їм можна приносити м’ясні продукти. Наприклад, курячі сердечка. Живуть тваринки там не просто так, кожен із них має свою власну історію: когось віддали люди, інших привезли пораненими, мало не на межі життя і смерті. Тож у Міському саду вони знайшли справжній порятунок.

Лисяче поповнення

Якщо говорити про лисенят, то вони не так давно потрапили до Міського саду. За словами директора Віталія Дедюріна, до них люди принесли одне дуже поранене лисеня. Його відвезли до ветеринарної клініки, там зробили операцію, позашивали рани, підлікували, і воно жило у їхнього завідуючого господарством удома, адже потрібно було робити протизапальні уколи. Після чого його привезли до Міського саду. Десь за кілька днів люди привезли до них ще одне лисеня. Цього разу – хлопчика.
«Вийшла така сама ситуація, – говорить Віталій Дедюрін. – Люди знайшли його в полі. Дізналися, що ми тут доглядаємо за такими тваринами, і привезли до нас. Проте лисеня поранене не було. Також у нас є ще третє маленьке лисенятко. Йому вже близько трьох місяців, іншим двом – близько двох. Його привезли до нас із кінцевої Молодіжного, там рили котлован і побачили його».
Кожен бажаючий може завітати туди і полюбуватися на тваринок, які є дуже дружелюбними та грайливими.

Кролики, білочки та кенгуру…

Міський сад – не єдине місце, де можна побачити звіряток, у «Сосновому» сквері теж є на кого подивитися. Адже там облаштовано не лише дитячі майданчики та різноманітні каруселі, там живуть кролики, кури, маленькі півники… Проте у сквері також існує одна заборона: тварин категорично забороняється годувати (годувати тваринок також неможна).
За бажання кременчужани також можуть побачити навіть кенгуру, у якої не так давно з’явилося дитинча. Родина живе у розпліднику рослин «Гарди», який знаходиться у Кременчуці. Туди, до речі, часто водять екскурсії школярів, адже там і справді є на що подивитися.
І звичайно, у нашому місті вистачає білок. Далеко ходити не потрібно, достатньо лише вийти у парк «Придніпровський» з горішками – і вони тут як тут. До того ж, зазвичай людей вони не бояться, горішки беруть прямо з рук, іноді навіть скачуть по ногах.

Все по темі: Міський сад  парк  позитив  тварини 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин