Астрологiчний прогноз на 10-16 червня

ОВЕН

Настає сприятливий перiод для того, щоб стати собою. Припинити пiдлаштовуватись пiд iнших i вiдповiдати чужим очiкуванням. Ви будете енергiйнi, активнi, винахiдливi. Справи пiдуть легко, треба буде тiльки направляти свою енергiю в потрiбне русло, пiдтримуючи власний рух у потоцi подiй. У цей час вам легко буде пiднятися службовими сходами, збагатiти, зустрiти людей, якi зможуть надати вам неоцiниму допомогу i пiдтримку. У суботу в сiмейному життi уникайте спiрних моментiв.

ТЕЛЕЦЬ

Рацiональнiсть та вмiння збалансувати емоцiї дозволять вам розкрити свiй потенцiал. Настає час змiн, поступить багато цiкавих пропозицiй по роботi, тiльки не варто поспiшати з ухваленням рiшень. У такому достатку привабливих перспектив можна що-небудь не помiтити. У спiлкуваннi з колегами стежте за своїми висловами, почувши критику, не поспiшайте ображатися, а зробiть правильнi висновки. У вихiднi придбайте щось нове для будинку, i ви побачите, як вiн перетвориться.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня вас чекає щось приємне, романтичне, еротичне. Готуйтесь до любовного побачення i нiжних освiдчень. Четвер – удалий день для обдумування новаторських iдей, хоча для цього знадобиться самотнiсть, а з цим можуть виникнути проблеми. Вас можуть вiдвiдати непроханi гостi, намагайтесь проявити щедрiсть i привiтнiсть. Фортуна буде прихильна до вас i вдома, i на роботi, i у подорожах.

РАК

Цього тижня для здiйснення своїх задумiв ви, як нiколи, потребуєте надiйного партнера. I вiн буде поряд із вами. Зiрки радять розплющити очi i помiтити близьку вам за духом людину, яка давно вже знаходиться у вашому оточеннi. У понедiлок i вiвторок варто скористатися пiдказками iнтуїцiї. Будьте уважнiшi до натякiв начальства. У четвер може вирости ваша популярнiсть серед колег.

ЛЕВ

Ви схильнi проявляти поблажливiсть до власних недолiкiв, i при цьому любите критикувати iнших. Не переступiть межу, iнакше ваш авторитет може похитнутися. У вiвторок не пiддавайтесь на провокацiї, оскiльки вас захочуть використовувати, втягуючи в конфлiктну ситуацiю. Середа – вдалий час для складання планiв на майбутнє. Вихiднi варто провести за мiстом.

ДIВА

Цього тижня, вибравши прiоритетний напрям, не звертайте зi шляху, iнакше всi зусилля пiдуть прахом. Необхiдно проявити дiловий пiдхiд, не спiзнюватися i не виправдовуватися. У понедiлок i вiвторок не варто захоплюватися боротьбою з оточуючими, перш нiж починати кусатися, дорахуйте до десяти, а краще – до ста. У четвер у вас з`явиться чудовий шанс успiшно поєднати iдеї з практикою, а мрiї втiлити в реальнiсть. До вихiдних будуть вiдвойованi позицiї, якi вас задовольнятимуть, i ви вiдчуєте себе господарем становища.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня ви вiдчуєте всю владу своєї чарiвливостi, а увага до думки оточуючих тiльки змiцнять ваше власне становище. Ваша оригiнальна пропозицiя у понедiлок може здатися колегам по роботi ризикованою, але тiльки вона здатна врятувати ситуацiю. У четвер i п`ятницю небажано брати на себе вирiшення чужих проблем. У недiлю вiдпочинок може зiрватися через службовi справи.

СКОРПIОН

Практично все, що ви плануєте цього тижня, здiйсниться i принесе успiх. Вам знадобиться рiшучiсть, активнiсть, умiння швидко реагувати на ситуацiю, що склалася. Начальство оцiнить вашi iдеї i, цiлком iмовiрно, зробить пропозицiю щодо пiдвищення. Зустрiчi з друзями, любовнi побачення, обмiн враженнями i новими iдеями наповнять ваше життя радiстю.

СТРIЛЕЦЬ

Найближчими днями, за бажанням, ви можете почати черговий етап свого розвитку, тому смiливо можна братися за новi справи. Ваша iнiцiатива обiцяє отримати цiлком матерiальнi контури. Не хвилюйтеся – успiх зараз на вашому боцi. У четвер на горизонтi вашого життя може з`явитися людина, з якою б ви не хотiли зустрiчатися ще раз, але саме вiд неї прийде допомога, якої ви так потребуєте.

КОЗЕРIГ

У вас є прекрасна можливiсть позначити i навiть вирiшити основнi проблеми цього року. Рекомендується активнiсть i наполегливiсть у реалiзацiї своїх планiв. З`явиться можливiсть кар`єрного зростання, особливо якщо ви проявите такi якостi як працьовитiсть i спокiй, дiючи без зайвої метушливостi, щоб не злякати удачу. У середу вас можуть порадувати довгоочікувані новини. У п`ятницю можливі змiни в особистому життi.

ВОДОЛIЙ

У вiвторок у вас з`явиться шанс нарештi узятися за здiйснення давно замисленого. Середа може бути затьмарена дрiбними неприємностями, але вони незабаром забудуться. Проте очiкується не зовсiм приємна розмова з начальником, яка закiнчиться конкретним рiшенням, невiдомо тiльки, вашим чи начальника. Але не варто особливо турбуватися, зiрки не залишать вас без заступництва. У вихiднi знайдiть досить часу для дому i рiдних.

РИБИ

Чудова пора для повноцiнного вiдпочинку. Варто почати вiдпустку саме зараз. Подорожi принесуть рiзноманiтнi враження i новi знайомства. Якщо ж ви поки тiльки мрiєте про дальнi країни, на роботi можлива досить незручна ситуацiя, яка поставить вас у скрутне становище. Бажано не сперечатися i не конфлiктувати з начальством. П`ятниця – один із найвдалiших днiв тижня, особливо фортуна буде прихильна до просування кар`єрними сходами або до прояву творчої iнiцiативи.

Все по темі: астропрогноз  зірки  передбачення 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин