«МДЛ Кременчук»: кременчужан просять бути пильними та пам’ятати про безпеку своїх дітей

У теплу пору року ми з радістю відкриваємо вікна і впускаємо в свій будинок свіже повітря, Але на жаль, літній сезон незмінно супроводжують комарі, мухи та інші комахи. Встановлюючи на вікна москітні сітки, ми успішно захищаємо себе і своє житло від комах і інших неприємностей, але при цьому піддаємо смертельної небезпеки своїх дітей.

Протимоскітні сітки все частіше стають причиною травматизму або смерті дітей у віці від року до 7 років. Малюки гинуть від травм, отриманих в результаті випадання з відкритих вікон.

Пластикові вікна самі по собі відкриваються дуже легко, будь-яка дитина в змозі впоратися з ручкою, а наявність сітки на віконному отворі створює у нього відчуття захищеності. Малюк не в змозі оцінити надійність кріплення сітки, опирається ліктями на неї і легко випадає з вікна.

Ще частіше малюкам навіть не доводиться докладати зусиль при відкритті вікна, батьки під час провітрювання кімнати залишають вікна розкритими, навіть не замислюючись над тим, що дитина, як істота досить рухлива, в одну мить може виявитися на підвіконні. Але особливо вражають випадки наївної безпечності мам і тат, які дозволяють дітям милуватися видами з вікна і грати на підвіконні, в цьому випадку, біда може трапитися в будь-яку секунду і запобігти її буде неможливо.

Звичайно, пояснювати дитині, де таїться небезпека, потрібно. Але діти в силу свого віку досить допитливі і емоційні, до 5 років у них відсутнє почуття небезпеки, тому розмов буде явно недостатньо.

Щоб усунути загрозу життю малюка, потрібно убезпечити середовище його проживання.

Наша компанія  наполегливо звертається до батьків з проханням бути пильними та дотримуватися певні правила, які допоможуть уберегти здоров’я та життя Ваших дітей:

 – Маленька дитина не повинна  залишатися без нагляду в кімнаті з відкритим вікном;

– Уникайте розміщення меблів поруч з вікнами, щоб запобігти можливість для дітей залізти на підвіконня;
– Якщо в будинку дитина, відкривайте вікна тільки на вертикальне провітрювання;.

– Забезпечте вікна ручками з замками, фіксаторами, обмежувачами, ланцюжками – всім, що не дозволить дитині відкрити вікно більш ніж на кілька сантиметрів;

– Якщо ви хочете показати дитині вид з вікна, міцно тримайте його і будьте готові до його різких рухів.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! БЕЗПЕКА ВАШИХ ДІТЕЙ ЗЕЛЕЖИТЬ НАСАМПЕРЕД ВІД ВАС!

«Місто для людей Кременчук».

 

Все по темі: "МДЛ Кременчук"  батьки  безпека дітей 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин