Кременчуцькі офіцери протягом семи днів проходили заняття з індивідуальної та колективної підготовки

Всі учасники навчань отримали грамоти.

9 червня завершилися навчальні збори з призначеним особовим складом окремого батальйону територіальної оборони за темою: «Формування та підготовка підрозділів бригади ТрО до виконання завдань за призначенням. Управління підрозділами бригади ТрО у ході виконання визначених завдань».

За інформацією Кременчуцького ОМВК, протягом семи днів офіцери пройшли заняття з індивідуальної та колективної підготовки: прослухали лекції з питань територіальної оборони як правової основи так і взагалі застосування підрозділів, також з радіохімічного та біологічного захисту, розвідувальної підготовки, підготовки зі зв’язку, здійснення технічного забезпечення, здійснення тилового забезпечення, медичного забезпечення, морально-психологічного забезпечення, організації фінансового забезпечення. На стрільбищі практично набули навичок з вогневої підготовки, тактичної медицини, загальновійськової підготовки. Провели роздільне штабне тренування, під час якого офіцери управління батальйону ТрО вивчили свої функціональні обов’язків під час роботи на пункті управління.

Всі учасники навчань отримали грамоти від  міського голови, командувача оперативного командування «Північ», військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату, військового комісара Кременчуцького ОМВК.

Все по темі: Кременчук  навчання  офіцери 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
більше новин