Третина пожежних гідрантів Кременчука потребує ремонту

Сьогодні, 11 червня  у виконавчому комітеті  під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Розглядалися питання про стан забезпечення протипожежного захисту об’єктів із масовим перебуванням людей та стан протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості в місті Кременчуці; стан утримання джерел протипожежного водопостачання на території міста; про хід проведення балансоутримувачами щорічної оцінки готовності захисних споруд цивільного захисту та технічної інвентаризації у 2019 році; про оновлення запасу пального, що входить до матеріального резерву міста для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Заступник начальника Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Полтавській області Дмитро Майоров доповів, що у Кременчуці налічується 150 об’єктів з масовим перебуванням людей, серед яких дитячі садочки та школи, лікарні, палаци культури та спортивні об’єкти. Більшість із них потребує оновлення або встановлення нової  системи протипожежного захисту. Сучасна система протипожежного захисту має бути  і в будинках підвищеної багатоповерховості. Все це потребує значних капіталовкладень, тож представник ДСНС запропонував розробити і затвердити міські програми щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів  міського господарства  та щорічно виділяти з міського бюджету кошти на фінансування  заходів з їх виконання.

Щодо пожежних гідрантів, які використовуються працівниками ДСНС для гасіння пожеж, то третина з них теж потребує  ремонту. За словами керівника департаменту житлово-комунального господарства Івана Москалика, КП «Кременчукводоканал» власними силами постійно проводить їх ремонт. З початку року було відремонтовано 22 пожежні гідранти, що знаходяться у стратегічно важливих місцях та об’єктах житлової забудови. Ця робота проводитиметься і надалі. Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, в свою чергу, звернувся до працівників ДСНС, які використовують це обладнання,  ставитися до нього бережно.

Обговорили на комісії і питання щодо проведення балансоутримувачами щорічної оцінки готовності захисних споруд цивільного захисту та технічної інвентаризації у 2019 році та необхідності оновлення запасу пального, що входить до матеріального резерву міста.  Оскільки  строк зберігання його у скрін-картах завершується, прийнято рішення, що це пальне буде використане комунальними підприємствами. Запаси ж матеріального резерву міста для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій поповнять новими паливно-мастильними матеріалами.

 

Все по темі: Кременчук  пожежні гідранти  ремонт 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин