Вартість залізничних квитків може невиправдано збільшитися

Зміни в Податковому кодексі призведуть до підвищення витрат АТ «Укрзалізниця». Що компенсуватимуть за рахунок тих самих платників податків, які купуватимуть квитки.

Проект «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту» (№10361) подано до Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Зокрема, передбачається впорядкувати визначення органами місцевого самоврядування розмірів ставок земельного податку для підприємств залізничного транспорту. Автори змін наголошують на тому, що через позбавлення пільги щодо сплати земельного податку в розмірі 25% діяльність «Укрзалізниці» втрачатиме рентабельність. Наприклад,

автомобільний транспорт узагалі позбавлений будь-якого обов’язку щодо сплати податку на землю.

Крім цього, місцеві ради мають повноваження встановлювати будь-який земельний податок. Через це в різних регіонах «Укрзалізниця» змушена сплачувати непропорційні та необґрунтовані суми. Тож вона намагається вибороти для себе пільги. Мовляв, оскільки держава не фінансує робіт щодо ремонту залізничного полотна, як передбачено законодавством, це зроблять за рахунок громадян.

Все по темі: вартість  залізничні  Квитки 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин