84 юних кременчужанина працюють на громадських роботах

З 3 червня у Кременчуці стартували громадські оплачувані роботи для учнівської та студентської молоді.

У першому місяці літа до них залучено  84 юних кременчужанина, більшість з яких діти пільгових категорій. Вони   працюють на підприємствах, в установах і організаціях міста.

За інформацією прес-служби міськради, всього влітку цього року планується залучити до громадських оплачуваних робіт 279 осіб з числа учнівської та студентської молоді. У липні планується працевлаштувати 100 осіб, а серпні 95.

До участі у громадських оплачуваних роботах під час літніх канікул та у вільний від навчання час залучаються діти віком від 14 до 18 років, а також молодь від 18 до 23 років – за умови навчання на денній формі навчання в навчальних закладах різних рівнів акредитації.

На неповнолітніх, які беруть участь у громадських роботах тимчасового характеру, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю України, зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Працевлаштування учнівської та студентської молоді здійснюється відповідно до банку даних дітей та молоді, які бажають взяти участь у громадських оплачуваних роботах, в порядку черговості подання документів.

Все по темі: громадські роботи  Кременчук  молодь 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Грудня, 2019 Понеділок
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин