Неймовірно! Молодіжна збірна України з футболу – у фіналі Чемпіонату світу

Збірна України U-20 пройшла Італію на шляху до фіналу чемпіонату світу. «Синьо-жовті» у півфіналі в меншості переграли Скуадра адзурра.

Найуспішніший для юнацької збірної України чемпіонат світу продовжився півфінальним протистоянням. Суперником підопічних Олександра Петракова стала команда Італії, бронзовий призер минулого мундіалю.

Після забитого у другому таймі голу, «синьо-жовті» цілком впевнено справлялися з атаками суперників. Але на 80-й хвилині відбулася подія, яка змусила українських уболівальників потягнутися за валідолом і стало сигналом для італійців, що пора бігти на штурм. Попов в центрі поля, на думку арбітра, грубо зіграв у верховій боротьбі проти опонента і отримав другу жовту картку. Уже в чисельній меншості ледь не відправив м’яч у ворота Італії Кащук, який пробив з лінії штрафного в поперечину.

На останніх хвилинах італійці надавали шалений тиск на нашу оборону. Міг зрівняти рахунок Капоне, який після закидання в центр штрафного з льоту пробив вище цілі. А на другій компенсованій хвилині Скамакка відтіснив Бондаря в штрафний і з розвороту завдав точного удару. Нічия? Арбітр побіг дивитися відеоповтор. Кілька секунд нервового очікування, і бразилець Рафаель Клаус показав, що взяття воріт не зараховано через порушення правил з боку Скамаккі. Він ударив ліктем нашого захисника.

Таким чином, у фіналі Україна зіграє з іншим фіналістом мундіалю – збірною Кореї, яка мінімально переграла Еквадор 1:0.