Кременчуцьких медиків привітали із професійним святом

Сьогодні, 13 червня у КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»  відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Ольга Усанова зазначила, що міська влада на самому початку своєї каденції, розуміючи, що медичні заклади міста знаходяться у критичному стані, взяла курс на їх реконструкцію та модернізацію. І вже сьогодні видно позитивні зміни у галузі охорони здоров’я, які відбулися за остання кілька років. Вона зазначила, що цього вдалося досягти завдяки спільним зусиллям народного депутата України Юрія Шаповалова, керівництва міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, депутатського корпусу Кременчуцької міської ради, управління охорони здоров’я. Це злагоджена команда, яка може відстоювати інтереси міста на різних рівнях. Багато зроблено за ці роки і в лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». У планах – створення на базі цього лікувального закладу сучасного кардіоцентру. І місто вже отримало кошти з державного бюджету на придбання необхідного новітнього обладнання для його оснащення.

Про плани міської влади розповів і депутат Костянтин Терещенко. Він зазначив, що міський голова Віталій Малецький планує забезпечувати лікарів житлом, і депутати підтримують його наміри. Зараз обговорюються шляхи вирішення цього питання.

 

Все по темі: Кременчук  медики  професійне свято 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин