Кременчужанам не варто хвилюватися: відділення ендокринології в Першій лікарні не закриється

Об’єм надання медичної допомоги ендокринологічним хворим не зміниться.

Навколо реформування вторинного (спеціалізованого) рівня надання медичної допомоги у Кременчуці ведеться чимало розмов. Жителі міста, що мають хвороби, пов’язані з ендокринною системою, почали турбуватися у зв’язку із реорганізацією ендокринологічного відділення І міської  лікарні.

Заступник міського голови Ольга Усанова на своїй сторінці в «Фейсбук» зазначає, що до неї почали надходити звернення від кременчужан з проханням не закривати відділення ендокринології в Першій міській лікарні імені Богаєвського. Особливо це питання схвилювало пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи, які потребують стаціонарної медичної допомоги.

За словами Ольги Усанової, мова про закриття віділення ендокринології взагалі не йшла. Планувалося провести перепрофілізацію відділення в рамках реформування вторинного (спеціалізованого) рівня надання медичної допомоги, як того вимагають від нас директиви МОЗу.

Вона підкреслює, що перепрофільоване відділення терапії-2 з ендокринологічними ліжками буде працювати в Першій міській лікарні у тому ж приміщенні, де і зараз. Пацієнтів буде вести лікар Куляба. Більше того, з 1-го липня 2019 року відкриються ендокринологічні ліжка в оновленому після капітального ремонту та повного технічного переоснащення терапевтичному відділенні лікарні “Правобережна”. Там буде працювати лікар Лемежанська. Всього в місті працюватимуть 30 ендокринологічних ліжок, як то було і раніше, проте пацієнтам з Правобережжя буде зручніше проходити курс стаціонарного лікування ближче до місця проживання.

Отже, об’єм надання медичної допомоги ендокринологічним хворим не зміниться, а умови навіть покращаться, – наголошує заступник міського голови.

 

 

Все по темі: ендокринологічне відділення  Кременчук  Кременчуцька перша лікарня 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин