«Бібліокре@тив-2019»: Кременчуцька ЦБС для дітей повернулася додому із перемогою

10-12 червня   на базі КЗ «Запорізька обласна  бібліотека для дітей  «Юний читач»» ЗОР проходив  X  Міжрегіональний ярмарок бібліотечних інновацій «Бібліокре@тив-2019».

За інформацією прес-служби міськради, КЗК «Кременчуцька міська Централізована бібліотечна система  для дітей» (директор Ірина Вологодська)  вже  вкотре  бере активну участь  у ярмарку.  Цього року закладом  було презентовано 4  інноваційні авторські  ідеї, які придбали  і будуть реалізовувати  у своїй роботі дитячі бібліотеки Києва, Херсона, Миколаєва, Полтави, Маріуполя, Ізмаїла, Запоріжжя, Харкова, Кропивницького та Дніпра.

«Особливо приємно було отримати визнання нашої  інноваційної креативної  роботи. Ідея   бібліотечний Timeline «Енциклопедія у кишені» ( автор: Олена Гордій, завідувач відділу  Центральної міської дитячої бібліотеки) посіла призове III місце серед усіх ідей  дитячих бібліотек  України.

На обмін  презентованих ідей, для наших читачів було придбано  8 оригінальних ідей Національної бібліотеки  України для дітей, Донецької обласної бібліотеки  для дітей, бібліотек Херсонської  та Полтавської областей. Всі ідеї будуть реалізовані протягом року  у дитячих бібліотеках міста. Обіцяємо, буде цікаво…», – йдеться у повідомленні.

Організаторами заходу є Українська асоціація працівників бібліотек для дітей.

Все по темі: із Запоріжжя  Кременчуцька ЦБС для дітей  перемога 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин