Суд учергове відклав розгляд скарги АМКУ на скасування штрафу «Укртатнафті»

 

Суд вчергове відклав розгляд скарги Антимонопольного комітету України на рішення суду, яким скасували штраф на понад мільярд гривень для ПАТ «Укртатнафта» за вчинення антиконкурентних узгоджених дій.

Таке рішення 10 червня ухвалив Північний апеляційний господарський суд, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, 23 березня 2017 року АМКУ оштрафував «Укртатнафту» на 1,002 млрд грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Ці порушення стосувалися антиконкурентних узгоджених дій щодо спотворення результатів аукціонів, проведених 18, 31 березня, 20 травня, 17 червня та 15 липня 2015 року. Своєю чергою «Укртатнафта» подала позов до АМКУ, в якому просила визнати це рішення недійсним. Рішенням від 7 серпня 2017 року Господарським судом міста Києва позов задоволено.

На вказане рішення комітет подав апеляційну скаргу. 14 березня сформували новий склад суду та поновлено апеляційне провадження. Пізніше суд знову змінив склад і призначив розгляд скарги на 10 червня. Вже 10 червня до суду не з’явився представник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у зв’язку з цим суд відклав засідання на 1 липня.

Нагадаємо, «Укртатнафта» оскаржила документальну перевірку, ініційовану НАБУ.

Все по темі: суд  Укртатнафта 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Вересня, 2019 Субота
20 Вересня, 2019 П’ятниця
більше новин