Астрологiчний прогноз на 17-23 червня

ОВЕН

Дуже активний тиждень на роботi. У серединi тижня вашi споживчi апетити зростуть, i ви зможете витратити багато грошей. Якщо ви потребуєте пiдтримки, можете розраховувати на родичiв.

ТIЛЕЦЬ

Цього тижня на вас чекає великий об`єм роботи, але її результати будуть помiтнi вже у серединi тижня. Наприкiнцi тижня можливi складнощi у вiдносинах з друзями i близькими, але все налагодиться.

БЛИЗНЮКИ

Починають реалiзовуватися найграндiознiшi задуми. Слiд ретельнiше планувати свiй бюджет. Зберiгайте спокiй, неважаючи на агресивнiсть когось із вашого оточення.

РАК

Можна з легким серцем братися за найважчi справи. Вам усе до снаги. Ваше спiлкування з оточуючими i близькими буде менш фiзичним i бiльш розсудливим.

ЛЕВ

Можливий заколот на роботi. Найгарячiшi днинки очiкуються на початку тижня. Доведеться вживати суворi заходи із виховання дiтей. Вихiднi – найвдалiшi днi для зустрiчей із друзями.

ДIВА

На початку тижня складаються сприятливi фiнансовi вiдносини, якi потрiбно використовувати з розумом. У особистому життi картина дуже мiнлива. Вам зроблять цiкаву пропозицiю, i ви її приймете.

ТЕРЕЗИ

Тиждень дуже насичений подiями i зустрiчами. Любов зажадає повного самопожертвування. Будьте обережнi, виникне необхiднiсть захистити свої тили. Але ви досягнете своєї мети.

СКОРПIОН

Тиждень великих планiв i надiй, проте їхня реалiзацiя зажадає значних зусиль. Керiвництво пiдтримає всi вашi починання. Це додатковий шанс досягти успiхiв i в особистому життi.

СТРIЛЕЦЬ

Розраховувати можна тiльки на свої сили. Брати у борг у знайомих або близьких не рекомендується. Середина тижня – блискучий перiод для переходу до дiї, реалiзацiї солiдних проектiв.

КОЗЕРIГ

На вас чекає велика перспектива в кар`єрному зростi. З`явиться шанс пiдвищити свiй статус на службi. А ось мiняти сiмейний стан не потрiбно. Не вiдмовляйтеся вiд вигiдних фiнансових пропозицiй.

ВОДОЛIЙ

Тиждень сприятливий для ухвалення вiдповiдальних рiшень. У особистому життi – початок великих змiн, найсмiливiшi бажання i фантазiї – збудуться! Ваш життєвий тонус буде незвичайно високим.

РИБИ

Ви будете в хорошiй формi, на пiдйомi, бадьорi i активнi. У бiзнесi фортуна дуже мiнлива, нових проектiв краще не починати. Вашi близькi продемонструють вам знаки уваги i любовi.

Все по темі: Гороскоп 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин