Чому медики рекомендують спати вдень?

Перезавантажити мозок

Особливо це корисно тим, чия діяльність пов’язана з обробкою інформації, комп’ютерами і екранами. Останні, як ніщо інше, завантажують мозок, через що знижується уважність і продуктивність. Щоб покращити ці показники, потрібно хоча б півгодини подрімати вдень.

Поліпшити концентрацію та увагу

Напевно, ви помічали, що навіть після 10-годинного сну працюється не завжди легко. І, перш за все, це пов’язано з тим, що не всі люди отримують достатньо енергії після нічного відпочинку. Більш того, навіть сомнологи (фахівці, що вивчають сон) кажуть: краще менше спати вночі, але обов’язково розслаблятися вдень. Фахівці з Каліфорнійського університету, опитавши кілька сотень людей, які регулярно практикують 20-хвилинний сон, з’ясували, що він дійсно збільшує концентрацію уваги і працездатність на 30-50%.

Контролювати рівень стресу

Іноді організм настільки втомлюється від стресів, що просто вимагає негайного відключення. І якщо такий напружений стан дотягнути до вечора, середньостатистичного 7-годинного сну вночі буде недостатньо для відновлення. Та й навіщо так мучити себе, якщо можна просто подрімати удень? Це краще за будь-які заспокійливі і антидепресанти.

Знизити ризик серцево-судинних захворювань

Американські вчені з’ясували, що через зміни у способі життя сучасної людини, яка багато працює, розважається в основному вночі і часто відчуває різного роду нервові зриви, середня тривалість сну зменшилася приблизно на дві години, а, відповідно, його якість теж. Щоб відновити дисбаланс, виділяйте близько години для релаксу вдень. До того ж, це знижує ризик інфарктів та інсультів на 40%.

Підняти настрій

Не дарма ж кажуть, що ранок вечора мудріший. Нехай навіть цей «ранок» настане трохи не за графіком. Після денного сну, коли роздратований мозок і втомлений організм перезавантажилися, і ви готові до нових звершень, ваше самопочуття теж має покращитися.

Все по темі: здоров’я  поради  сон 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Жовтня, 2019 П’ятниця
17 Жовтня, 2019 Четвер
16 Жовтня, 2019 Середа
більше новин