Дільничних інспекторів Кременчука привітали з професійним святом

Сьогодні 18 червня дільничні інспектори відзначають своє професійне свято – День дільничного інспектора поліції в Україні.

За інформацією прес-служби міськради, слова подяки за відданість службі та гідне виконання своїх обов’язків пролунали на адресу дільничних інспекторів Кременчука  від секретаря міської ради Юрія Гриценка. Він зазначив, що дільничні інспектори – це спеціалісти, які мають фах за різними спеціальностями. Окрім основної правоохоронної місії, вони, якщо в цьому постає потреба,  виступають  і лікарями, і психологами, і соціальними робітниками.

Від імені міського голови Віталія Малецького та  територіальної громади міста Юрій Гриценко побажав дільничним інспекторам мирного неба в нашій країні, міцного здоров’я, щоб кожен їх день був наповнений задоволенням від праці та повагою жителів дільниць. Кращі представники дільничної служби міста з нагоди свята були відзначені грамотами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Також зазначається, що ця професія по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих.  Обов’язки дільничних дуже різноманітні, зокрема, вони передбачають  захист громадян, охорону порядку, профілактичну роботу з населенням  тощо. Саме від роботи дільничного інспектора залежить спокій жителів населених пунктів.

 

Все по темі: дільничі інспектори  Кременчук  свято 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин