У Канаді виявили рослини, які пожирають хребетних тварин

До цього вважалося, що хижі рослини здатні полювати тільки на дрібних комах.
Біологи виявили докази того, що хижі рослини в Канаді їдять молодих саламандр. І це перший відомий факт пожирання рослинами в Північній Америці хребетних тварин.

За інформацією УНІАН, у дослідженні, опублікованому в журналі Ecology, пара біологів в Онтаріо виявила, що сарраценія пурпурна насправді пожирає малих американських плямистих саламандр. Як пише The Guardian, професор біології з Університету Гуелф Алекс Сміт вперше виявив саламандр всередині рослини абсолютно випадково. Він очолював групу студентів на екскурсії в алгонкинской парку. Вчений згадує, що знайти невелику ящірку в тілі рослини було великою несподіванкою для нього.

Після консультації з фахівцем з питань саламандр в парку Патріком молдовани, вчені прийшли до висновку, що знахідка Сміта може бути революційною. Перевіривши інші саррацении в парку, Молдован виявив, що всередині 20% з них була щонайменше одна американська плямиста саламандра. Сарраценія плямиста – одна з 600 хижих рослин, які можна знайти по всьому світу.

Цей вид досить поширений в Канаді і на сході США в болотистих місцевостях. До цього часу було відомо, що вона полює на безхребетних істот, таких як павуки та інші дрібні комахи. Але відкриття того, що рослина їсть ще і більш складних істот, піднімає ряд нових запитань. Наприклад, яку роль сарраценія плямиста грає в смертності саламандр і наскільки важливі ящірки в харчуванні рослини? Також вчені не можуть зараз сказати, корисна така дієта насправді для Сарраценія.

Все по темі: Канада  пожирають хребених тварин  рослини 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин