Кременчужан штрафуватимуть за порушення правил благоустрою

Всі підприємства, організації та установи міста повинні здійснювати нагляд за  утриманням закріплених територій у належному санітарному стані, своєчасно косити траву, прибирати бур’яни, чагарники тощо.

У  Кременчуці роботи з покосу трави цього року були розпочаті ще  на початку квітня. Проводяться вони  з метою попередження росту карантинних рослин.

За інформацією прес-служби міськради, на  міських територіях, якими опікується КП «Благоустрій Кременчука», від початку сезону та до цього часу здійснюється системний покіс. На сьогоднішній день на балансі цього комунального підприємства перебуває більше 700 га міської території.

Відповідно до «Правил благоустрою території міста Кременчука» подібні санітарні роботи мають постійно проводити не тільки комунальні служби, а й  балансоутримувачі  житлового фонду міста та земельних ділянок,   інші суб’єкти господарювання.  До порушників цих правил застосовуватимуться заходи адміністративного впливу. Зокрема, за такі порушення передбачається штраф у розмірі від 850 до 1700 грн. За затвердженими правилами підприємці повинні косити свої території та в межах 50-ти метрах від неї.

 

Все по темі: Кременчук  порушення правил благоустрою  штраф 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
більше новин