Кременчужан штрафуватимуть за порушення правил благоустрою

Всі підприємства, організації та установи міста повинні здійснювати нагляд за  утриманням закріплених територій у належному санітарному стані, своєчасно косити траву, прибирати бур’яни, чагарники тощо.

У  Кременчуці роботи з покосу трави цього року були розпочаті ще  на початку квітня. Проводяться вони  з метою попередження росту карантинних рослин.

За інформацією прес-служби міськради, на  міських територіях, якими опікується КП «Благоустрій Кременчука», від початку сезону та до цього часу здійснюється системний покіс. На сьогоднішній день на балансі цього комунального підприємства перебуває більше 700 га міської території.

Відповідно до «Правил благоустрою території міста Кременчука» подібні санітарні роботи мають постійно проводити не тільки комунальні служби, а й  балансоутримувачі  житлового фонду міста та земельних ділянок,   інші суб’єкти господарювання.  До порушників цих правил застосовуватимуться заходи адміністративного впливу. Зокрема, за такі порушення передбачається штраф у розмірі від 850 до 1700 грн. За затвердженими правилами підприємці повинні косити свої території та в межах 50-ти метрах від неї.

 

Все по темі: Кременчук  порушення правил благоустрою  штраф 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин