У Кременчуці планують встановити 12 додаткових кіосків

У Кременчуці планують додатково встановити 12 тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

На цьому було наголошено під час проведення засідання робочої групи з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», що відбулося під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка.

На заході були  обговорені  зміни до   рішення   Кременчуцької   міської     ради      Полтавської    області    від  31 травня 2011     року     «Про затвердження    Правил    розміщення    тимчасових   споруд  для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука»,  що планують винести на розгляд депутатів міської ради та на підставі яких за зверненнями громадян надаватиметься  дозвіл на розміщення нових об’єктів господарювання. За умови прийняття змін до регуляторного акту в місті виникне можливість збільшити кількість робочих місць у сфері малого бізнесу.

Із технічними змінами, що планують внести до   рішення   Кременчуцької   міської     ради      Полтавської    області    від  31 травня 2011     року     «Про затвердження    Правил    розміщення    тимчасових   споруд  для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука» можна ознайомитися за посиланням https://www.kremen.gov.ua/index.php?view=single-str&dep-id=14&page_id_two=793

 

Все по темі: додаткові кіоски  Кременчук  планують встановити 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин