У СОК «Супутник» працюють зміни для інклюзивних дітей

Цього року у СОК «Супутник» філії ДЗОВ «Зоряний» впроваджено унікальний пілотний проект – відпочинкові зміни для дітей з особливими потребами.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Для того, щоб інклюзивні діти мали змогу відпочивати у таборі, цього року було завершено капітальний ремонт другого корпусу, де створено всі необхідні умови для відпочинку дітей разом з батьками. Для роботи з особливими дітьми заклад отримав спеціальні сертифікати.  Інклюзивні зміни коротші, ніж звичайні, діти з інвалідністю  разом із батьками відпочиватимуть у таборі протягом 10 днів.  За словами керівника ДЗОВ «Зоряний» та «Супутник» Григорія Угніча, цей проект унікальний не тільки для Кременчука. Зазвичай з дітьми, що мають особливі потреби, проводяться спеціалізовані заняття, але практики,  щоб вони були поєднані з відпочинком у звичайному позаміському таборі в Україні немає.

На першій інклюзивній зміні у СОК «Супутник» вже відпочило і оздоровилося 22 дітей, наразі триває друга оздоровча зміна для 24 особливих дітей. Інклюзивні діти разом з батьками активно і змістовно проводять час. Вони грають у розвиваючі ігри, катаються на поні, займаються творчістю, ліпленням, беруть участь у таборних заходах, дискотеках, проходять соціалізацію і заводять нових друзів. Батьки задоволені, що їх малюки мають змогу відпочити у позаміському таборі разом з іншими дітьми.

 

Все по темі: відпочинкові зміни  інклюзивні діти  СОК «Супутник» 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин