Державна виконавча служба Полтавщини допомогла працевлаштуватися 32 боржникам

У січні цього року Міністерство юстиції України та  Державна служба зайнятості підписали меморандум про співробітництво. Завдяки такій співпраці на Полтавщині працевлаштовано 32 боржники, з яких 29 – платники аліментів.

«Загалом у рамках співпраці, ми надали консультації понад 1,8 тис. громадян, з яких 130 звернулося до центрів зайнятості. Та на сьогодні маємо підтвердження про працевлаштування 32 боржників», – розповів очільник юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ у Полтавській області.

Метою співпраці є сприяння в працевлаштуванні боржників, для погашення їхньої заборгованості.

«Ми пропонуватимемо боржникам добровільно працевлаштуватися на роботу. Якщо вони не хочуть самостійно працювати й отримувати дохід, щоб виконувати свій обов’язок перед дітьми, ми направлятимемо їх на роботу через інструмент суспільно корисних робіт», – додав Олег Тимченко.

Нагадаємо, що з початку року державні виконавці стягнули із батьків-аліментниківпонад 135млн грн, з яких майже 60 млн грн завдяки застосуванню різноманітних засобів примусового впливу на боржників передбачених законами #ЧужихДітейНеБуває. За аналогічний період минулого року державні виконавці стягнули 88 млн грн, що на 47 млн грн менше ніж цьогоріч.

Все по темі: Державна виконавча служба  Полтавщина  працевлаштування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин