Кременчуцький онкологічний диспансер отримав нове медичне обладнання

Вкрай потрібне обладнання для реанімації придбано за кошти Всеукраїнського благодійного фонду “Допомагати просто!”, заснованого  ПриватБанком.

Кременчуцький обласний онкологічний диспансер отримав дефібрилятор TEC-5631 (Виробник: Nihon Kohden, Країна: Японія) і Насос інфузійній Aitecs DF-12M загальною вартістю майже 300 тис. грн.

“Ми завжди дослухаємося до побажань наших клієнтів, – розповідає Віктор Коваленко, директор Кременчуцької філії ПриватБанку. – Сьогодні на прохання онкодиспансеру ми допомогли їм з обладнанням для реанімації. І це є чудовим прикладом співпрації фінансової та лікувальної установ, коли банк з багаторічною історією соціальної відповідальності, разом з лікарями, дарує надію на одужання”. 

“Ми щиро вдячні ПриватБанку та Фонду за допомогу. Ці два апарати, дефібрилятор та інфузійний насос, – це обладнання, яке допоможе врятувати не одне життя, – пояснює  Володимир Севідов, головний лікар Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру. – Дефібрилятор призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. У випадках, коли між життям і смертю всього лише декілька хвилин, він допоможе нам врятувати пацієнта. Інфузійний насос призначений для тривалого, дозованого, контрольованого введення розчинів, високоактивних лікарських препаратів, поживних речовин пацієнтові. Що надзвичайно важливо для наших хворих.  Можливості управління рідинами інфузійного насосу в рази перевершують можливості ручного введення препаратів медичним персоналом”.

“Створений за ініціативи клієнтів та співробітників ПриватБанку, благодійний Фонд “Допомагати просто” за вісім років діяльності надав допомогу більше ніж на 152 млн грн, – розповідає Євгеній Азаров, керівник напрямку по залученню та реалізації зарплатних проектів Кременчуцької філії ПриватБанку. – Ми вдячні всім – нашим співробітникам та клієнтам, які долучились до благодійності. І не варто думати, що для благодійності потрібні великі статки. Навіть одна перерахована вами гривня  – може допомогти врятувати чиєсь життя”. 

Зpобити благодійний внесок можна на сайті благодійного фонду, в системі електpонних платежів Пpиват24 або в будь-якому банкоматі чи терміналі самообслуговування ПpиватБанку по всій кpаїні. Інформацію про кожне зарахування та подальше використання коштів можна побачити на сайтіblago.privatbank.ua.

ДОВІДКОВО:

Благодійний фонд “Допомагати просто!” – один з найбільших фондів України. 100% внесків меценатів йдуть на надання допомоги, оскільки адміністративні витрати благодійного фонду фінансує ПриватБанк. Усі внески та витрати – тільки в безготівковій формі. Фонд співпрацює з офіційними представниками компаній – виробників медичного обладнання, ліків, що впливає на зменшення вартості.

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській та Полтавській областях

 

 

Все по темі: Кременчуцький онкологічний диспансер  медичне обладнення  ПриватБанк 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин