У Кременчуці на бюджетній комісії розглянули важливі питання

Сьогодні, 21 червня у стінах Кременчуцької міськради проходила депутатська комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики під головуванням депутата Кременчуцької міськради Олександра Плескуна.

На комісії було розглянуто ряд важливих рішень, насамперед проекти рішень, які йдуть на сесію, яка відбудеться 26 червня, деякі рішення виконкому, а також перевірено стан виконання відповідних питань.

Насамперед Олександр Плескун звернув увагу на питанні теплового договору. А саме стосовно його підготовки та підготовки відповідних до нього додатків. Це необхідно було зробити, щоб не було не від кого нарікань стосовно надання інформації. «Вчора було також засідання депутатської комісії, – говорить Олександр Плескун, – всі ці питання там проголошувалися. Але ж знову нічого не зроблено. Мені цікаво, чому це не виконано?».

У результаті було прийнято рішення, що всі документи мають бути підготовані до наступного засідання комісії. Після цього депутати перейшли до розгляду ряду важливих питань,  таких як: вирішення питання незаконного розповсюдження наркотичних речовин, щодо підприємств, від яких йде неприємний запах, про виконання бюджету за І квартал, внесення змін до місцевого бюджету на 2019 рік, щодо передачі майна, затвердження програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Кременчука, земельні питання…

Кожному питанню Олександр Плескун приділяв вагому увагу, виділивши певний час на його вивчення. Жодні питання не залишалися поза увагою, а рішення приймалися зважено.

Турбувало депутата також і питання щодо маршрутних перевезень, а саме маршрутів 25 та 26, адже із ними виникли труднощі. На його думку, питання потрібно нагально вирішувати. Руслан Івашина, начальник відділу транспорту зазначив, що вони саме працюють над даним питанням і ближче до зими його мають відновити.

Проте Олександр Плескун зазначив, що все, що було можливо він зробив. Проте результату немає. Тож він буде виступати із даним питанням на сесії. Адже до нього звернулося дуже багато людей із скаргами.

Бюджетна комісія тривала майже 2 з половиною години, а її результат був продуктивним.

 

Все по темі: бюджетна комісія  Кременчук  Олександр Плескун 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин