Астрологiчний прогноз на 24-30 червня

ОВЕН

Якщо довгоочiкувана вiдпустка ще не настала, необхiдно, всупереч внутрiшнiм бажанням, зосередитися на роботi. Зайва неуважнiсть може тiльки нашкодити. Успiх багато в чому залежатиме вiд швидкостi реакцiї на те, що вiдбувається, i вашої комунiкабельностi. У грошових справах можлива поява нового джерела доходiв. Не забувайте також про сiм`ю i домашнi справи, що накопичилися. Бажано бiльше часу i уваги придiляти дiтям. У недiлю не вiдмовляйтеся вiд запрошень друзiв, ви добре проведете час.

ТЕЛЕЦЬ
У вас може з`явитися додаткове навантаження на роботi. Проте важливо не пропустити свiй шанс на кар`єрне зростання, не злякатися нових для себе занять. Пересильте себе, звiльнiться вiд комплексiв, якi заважають вам жити. У середу варто прислухатися до порад друзiв i родичiв. Бiльше довiряйте своїй iнтуїцiї. У п`ятницю до кiнця дня суєта утихне i з`явиться можливiсть розслабитися i вiдпочити. У суботу сходiть з дiтьми в кiно або влаштуйте велопрогулянку.

БЛИЗНЮКИ

Настає сприятливий час, коли виконуються вашi бажання, особливо це стосується особистого життя, планування сiм`ї. Ви насолоджуватиметесь життям i любов`ю, що дозволить вам уникнути рiзких перепадiв настрою. Ви тепер точно знаєте, що подолаєте всi перешкоди i досягнете своєї мети, адже поряд з вами близькi люди, якi пiдтримують вас.

РАК

Усе складеться благополучно. Сприймайте без образ критичнi зауваження в свою адресу, прислухайтесь до них. У них цiлком реально знайти конструктивнi думки, а вони вам можуть стати в нагодi. У середу можете розраховувати на допомогу друзiв. У п`ятницю пройдуть вдало дiловi зустрiчi, оскiльки вiдчуття такту i щирiсть дозволять вам вiртуозно впоратися з поставленими завданнями. Частiше бувайте в приємному товариствi, неформальнi зустрiчi i контакти можуть бути дуже кориснi.

ЛЕВ

Тиждень у цiлому сприятливий, за винятком середи, коли можливi конфлiктнi ситуацiї на роботi. Вам знадобляться такi якостi, як зосередженiсть i врiвноваженiсть, зайва емоцiйнiсть може нашкодити. Можна розраховувати на надбавку до зарплати, але доведеться вкласти в справу чимало сил i таланту. У кiнцi тижня вiрогiднi проблеми з домашнiми, не ставтесь до них легковажно, вони можуть бути набагато складнiшими, нiж ви думаєте.

ДIВА

Не дозволяйте користуватися вашою добротою в корисливих цiлях, умiйте сказати нi, коли це необхiдно. У ситуацiї, що склалася, вам дуже допоможуть гнучкiсть мислення i вмiння вiдчувати спiврозмовника. Не давайте волю вiдчуттям та емоцiям при спiлкуваннi з родичами, про рiзкi слова доведеться потiм шкодувати. Бережiться вiвторка, цього дня деякi вашi таємницi можуть виплисти назовнi. У другiй половинi тижня у вас з`явиться реальна можливiсть налагодити особисте життя.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня вам просто необхiдно буде зосередитися на головному i не витрачати сили на вирiшення другорядних проблем. Бажано, щоб зростання вашої активностi i заповзятливостi не перетворювалось на iмiтацiю бурхливої дiяльностi. Намагайтеся не сперечатися з начальством i не критикувати колег. У сiм`ї не варто весь час пiдкорятися, з вашою думкою теж повиннi рахуватись.

СКОРПIОН

Хороший час для змiцнення лiдерських позицiй на роботi, ваш авторитет i доходи ростуть. Будьте наполегливiшi, тодi успiх вам посмiхнеться, i ви зможете реалiзувати свої давнi iдеї. Сприятливим буде все, що сприяє вашому особистому розвитку: освiта, поїздки, публiчнi виступи. Настає чудовий перiод для кохання i приємного спiлкування. Вас надихає романтика i пристрасть.

СТРIЛЕЦЬ

Цього тижня ви можете впливати на людей, тому продумуйте кожен крок, а допущенi помилки можуть вiдобразитися не тiльки на вас. У понедiлок i середу ви проявите свої таланти i заслужите похвалу близьких людей. У четвер ваша iнiцiатива буде гiдно оцiнена начальством. Поїздки цього дня будуть вдалими, а зустрiчi й новi справи дозволять розширити поле вашої дiяльностi. Не навантажуйте родичiв своїми проблемами у вихiднi.

КОЗЕРIГ

Цього тижня вам доведеться скоригувати свої плани. Не варто перенапружуватися на роботi. Iнакше на вас повiсять багато зайвих завдань. У п`ятницю певнi зобов`язання можуть примусити вас узятися за незвичну справу: не переживайте, у вас все вийде. У суботу не базiкайте зайвого i не обговорюйте друзiв i колег за їхньою спиною.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня ви будете повнi енергiї i готовi до нових пригод, але слiд пам`ятати, що ваша свобода закiнчується на межi зi свободою iншої людини. Спроба узурпувати право дiяти за власним бажанням швидко призведе до серйозного конфлiкту. У середу будьте обережнiшi у висловлюваннях, ви можете вибовкати свої i чужi таємницi. Зради i обман загрожують розкритися. У суботу чекайте новин вiд далеких родичiв, вони здатнi вам допомогти у вирiшеннi якоїсь важливої проблеми.

РИБИ

Ваш внутрiшнiй свiт вимагатиме до себе дбайливого i обережного ставлення. Уповiльнiть робочий ритм. Вiдпочиньте, сходiть на йогу, послухайте класичну музику. Збагатiться новими враженнями i вiдчуттями. Прислухайтесь до своєї iнтуїцiї i займайтесь тiльки тими проблемами, на необхiднiсть вирiшення яких вона вкаже. Намагайтесь не доводити до сварок вашi вiдносини з близькими.

Все по темі: Гороскоп 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин