Пенсії по-новому: як українці отримати великі виплати

 

В Україні зареєстровано понад 11 млн пенсіонерів – середній розмір виплати після перерахунку сягнув понад 3 тис. гривень. Незважаючи на це, левова частка українців досі живе зі значно меншими пенсіями.

 

За словами юриста Олександра Плахотника, ті, хто працює неофіційно, не просто позбавляються можливості отримати пенсію, вони також не можуть претендувати на лікарняні, декрет, оплачувану відпустку і субсидію.

 

“Єдина можливість захистити свої права – правильно оформити трудові відносини. Якщо ви просто на словах домовилися виконувати будь-яку роботу за щомісячної плату, грошей в конверті, то такий працедавець вам нічого не винен.” – зазначив юрист.

Друга можливість підняти суму виплат – вийти на пенсію пізніше. Зокрема, за кожний місяць відстрочки виплати її розмір збільшується на 0,5%. При цьому, якщо відстрочити пенсію більш ніж на 5 років, надбавка за кожні 12 місяців складе 0,75%.

 

Наприклад, якщо людина заробила на пенсію в розмірі 3 тис. гривень, але при цьому вирішила отримувати її не в 60, а рік в 61, розмір виплати збільшиться як мінімум на 180 гривень. А якщо вийти на заслужений відпочинок на 6 років пізніше – пенсія збільшиться на 1170 гривень.

Все по темі: великі  отримати  пенсії 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
6 Грудня, 2019 П’ятниця
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин