У Кременчуці поліцейські побили чоловіка (доповнено)

Відео можна переглянути за посиланням – https://www.facebook.com/groups/kremen.city/permalink/1102557619944006/

У Кременчуці вчора, 23 червня побили чоловіка у магазині “Оптовичок”. Потерпілий говорить, що побої йому нанесли працівники поліції.

Відео розміщене у групі Місто Кременчук у “Фейсбук”.

Зазначається, що прибувши за місцем виклику було виявлено, що підозрювані виявилися працівниками поліції. Вирогідно, що вони у трьох побили одного чоловіка.

Постраждалий зазначає, що зробив їм зауваження за те, що вони сварилися матом при дітях і з цього все розпочалося.

Доповнено:е

“Черговий раз дякую небайдужим громадянам Полтавщини, які повідомляють про протиправні дії правоохоронців. Як і обіцяв, наше реагування є миттєвим та об’єктивним.

Сьогодні у Кременчуці близько 17:00 до поліції надійшла інформація про бійку в одному з місцевих магазинів. На місце події прибули патрульні, які припинили правопорушення. З’ясувалось, що в магазині виникла суперечка, яка переросла в бійку між двома молодими дільничними поліцейськими, які перебували поза службою, та місцевим відвідувачем магазину. За попередньою інформацією, учасники конфлікту перебували в стані алкогольного сп’яніння.

У ході бійки всі отримали легкі тілесні ушкодження. За даним фактом вже проводиться службове розслідування поліцією області. Дільничні відсторонені від виконання функціональних обов’язків та вирішується питання про доцільність їх перебування в органах поліції. Висновки службового розслідування будуть направлені в ДБР для надання діям фігурантів правової оцінки.
Разом ми зможемо очистити відомство від випадкових осіб та створити належні умови для тих, хто дійсно прийшов до лав поліції чесно й віддано служити та захищати. Тож інформуйте. Ми завжди відкриті до діалогу та зацікавлені, щоб у поліції працювали гідні люди”, – пише на своїй стосторі у Фейсбук Андрій Замахін.

Все по темі: Кременчук  побили чоловіка  поліцейські 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин