“Ворсклі” можуть “впаяти” заборону на трансфери

Екс-наставник полтавської “Ворскли” Микола Павлов поділився останньою інформацією про фінансову ситуацію в клубі

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Спеціаліст закликав керівництво клубу погасити борги, піднявши авторитет Віталія Косовського в очах гравців.

“Не можу стверджувати на 100%, але фінансові проблеми “Ворскли” “нікуди не поділися, – запевнив Павлов. – За моєю інформацією, вже найближчим часом відразу кілька колишніх співробітників клубу звернуться до Палати УАФ з вирішення спорів, і клубу можуть заборонити здійснювати трансфери”.

“Так ось, керівники “Ворскли” повинні допомогти Віталію Косовському в цьому питанні – напевно, тренер хоче доукомплектувати колектив декількома новачками, – вважає спеціаліст, який упродовж тривалого часу працював у Полтаві. – Керівники клубу, погасивши борги перед футболістами і тренерсько-адміністративним штабом, можуть підняти авторитет тренера і допомогти йому керувати командою”.

“У будь-якому випадку, Віталій Косовський зробив свій вибір, покинув зону комфорту, і тепер з нього будуть запитувати, не як з виконувача обов’язків головного тренера клубу другої шістки, а як із справжнього господаря своєї команди, перед якою, напевно, поставлять високі цілі”, – підсумував Павлов.

Під керівництвом Косовського “Ворскла” стала найкращою командою нижньої шістки за підсумками минулого сезону.

Все по темі: Ворскла  заборона  трансфери 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин