Кременчужани, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та АТО можуть отримати кошти на оздоровлення

Комплексною програмою соціального захисту населення Полтавської області на 2013-2020 роки, передбачена виплата матеріальної допомоги відповідно до Порядку виплати додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення в санаторно-курортних закладах, які розташовані на території Полтавської області, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до першої категорії, дітям з інвалідністю, інвалідність, яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та постраждалим учасникам антитерористичної операції (далі – Порядок).

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Згідно з Порядком у 2019 році додаткова матеріальна допомога виплачується в сумі фактично здійсненої доплати (із заокругленням до однієї гривні), але не більше 4 000,00 грн, громадянам, які забезпечені санаторно-курортним лікуванням в санаторіях, що розташовані на території Полтавської області, за кошти державного бюджету терміном на 18 днів, після повернення з лікування та при підтвердженні доплати за власні кошти, у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортного лікування, встановленої на державному рівні.

Для отримання вищезазначеної матеріальної допомоги на оздоровлення громадянин, після повернення з санаторно-курортного лікування, подає до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації заяву на виплату додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення та квитанцію про здійснення доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів, оформлену належним чином і скріплену печаткою санаторного закладу.

За більш детальною інформацією з питання виплати додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення в санаторно-курортних закладах, особи, які зареєстровані в Автозаводському районі м. Кременчука, просимо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: пр-т. Свободи, 66, тел. 79-10-26 та особи, які зареєстровані в Крюківському районі м. Кременчука –до управління соціального захисту населення за адресою: вул. І. Приходька, 90, тел. 6-21-44.

 

Все по темі: АТО-вці та постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи  грошова допомога  оздоровлення 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин