У Пслі також заборонили купатися

 

Про це офіційно повідомила Кременчуцька райдержадміністрація

У зв`язку з різким погіршенням якості річкової води на річці Псел, Кременчуцьке міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє про заборону купання

Чи варто ризикувати?

В літню спеку мешканці нашого міста часто виїзджають відпочити на річку Псел.І хто не захоче скупатись в таку пору? Купатися хочеться у водоймах завжди. Особливо, якщо це стосується дітей. Адже їх втримати на березі в спекотну погоду зовсім непросто. Але за такі хвилини задоволення іноді приходиться надто дорого платити! Адже спілкування з природою практично завжди пов’язане з небезпекою, а вода – основне джерело неприємностей.
Купатися можна було б, якби не надто високі показники кишкової палички у воді, яка знаходиться під постійним лабораторним контролем влітку.
В межах моніторингового спостереження проведений відбір та лабораторні дослідження проб річкової води на річці Псел.
Згідно результатів лабораторних досліджень показники мікробіологічної забрудненості води річкової не відповідають санітарно – гігієнічним вимогам. Індекс лактозо – позитивної палички (ЛКП) становить 500 000 при нормативному – 5 000!
Через забруднену воду можуть передаватись кишкові та ентеровірусні інфекції, гельмінтні захворювання. Бувають випадки розвитку гепатиту А, якого можна уникнути, якщо випадково не ковтати воду, але це дуже складно, особливо якщо у воді діти.
Якщо у людини є порізи або подряпини шкіри, то підвищується ризик захворіти такою грізною хворобою як лептоспіроз. Кількість летальних випадків при цьому захворюванні сягає – 60 %. До його перших симптомів відносяться: блювота, пронос, сильний головний біль, м’язовий біль, втома.
У літній період найпоширеніша небезпека, що підстерігає любителів похлюпатися у заборонених водоймах, – “сверблячка купальника” (паразитарне захворювання – церкаріоз). До типових проявів захворювання відносяться свербіж і червоні пухирі на шкірі (через кілька годин після купання).Також загрожують стрептококова і стафілококова інфекції, запальні захворювання статевих органів (вагіноз, кольпіт, цервіцит), цистит, екзема та інші.
У засобах масової інформації вже зявляється інформація, щодо масових інфекційних захворювань серед відпочиваючих на пляжах. Так в м.Рубіжне Луганської області після купання в озері в місцеву лікарню потрапило 40 осіб ( з них 3 дітей) з симптомами гастроентероколіту. Тому й попереджають: бережіть своє здоров’я та з своїх близьких, не купайтесь в період заборони купання.

Все по темі: заборонили  купатися  Псел 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин