Вже скоро кременчужани відпочиватимуть на намитій косі в парку «Придніпровський» (фото)

Завершуються роботи з благоустрою.

Роботи з благоустрою та підсипання берегової лінії в місці масового відпочинку біля води, розташованому на намитій косі в  парку культури та відпочинку «Придніпровський», були розпочаті близько двох тижнів тому.

За інформацією прес-служби міськради, проводяться вони з метою створення безпечних і комфортних умов для відпочинку людей біля води, бо це місце в останні роки стало популярним серед кременчужан.

До виконання цих робіт залучені працівники та  техніка підприємств ПрАТ «Кременчуцький річковий порт» і ПАТ «Мало- Кохнівський кар’єр», комунальних служб міста та рятувальники.

Від початку робіт на території намитої коси була проведена розчистка від порослі, трави  та сміття. Потім земснарядом намито новий пісок об’ємом більше 5 тис. куб метрів, який  після розвантаження використовується для підсипання берегової лінії та безпосередньо укріплення захисної споруди – дамби.

Завершити роботи з благоустрою та підсипання новим піском намитої коси планують за кілька днів. Після цього кременчужани та гості міста зможуть відпочивати  в цьому місці на березі Дніпра в комфортних умовах.

Фото Дмитра Бабця

Все по темі: Кременчук  намита коса  парк "Придніпровський" 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин