У Кременчуці модернізують зовнішнє освітлення

Цього тижня  працівники комунального підприємства проводили реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на вулиці Богдана Хмельницького.

Більшість мереж житлово-комунального господарства Кременчука були збудовані у 70-80-ті роки минулого століття і давно відпрацювали термін своєї експлуатації. Їх заміна потребує великих капіталовкладень, тому комунальні підприємства міста проводять їх оновлення поступово. В першу чергу роботи проводяться на найбільш проблемних ділянках.

За інформацією прес-служби міськради, комунальники намагаються робити це із застосуванням передових сучасних технологій, враховуючи питання енергозбереження.  Так, вже кілька років поспіль у Кременчуці триває модернізація мереж зовнішнього освітлення. Великий обсяг робіт у цьому напрямку вже виконано та КП «Міськсвітло»  на цьому не зупиняється.

Цього тижня  працівники комунального підприємства проводили реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на вулиці Богдана Хмельницького:  замінювали старі бетонні опори, які відпрацювали більш ніж 40 років,  та проводили  оновлення повітряної лінії.  Замінювали аварійні опори та  повітряну лінію і на вул. Велика набережна, що на І Занасипі. Замість проводу із  дроту на сучасний самоутримний ізольований.

 

Все по темі: зовнішнього освітлення  Кременчук  модернизация 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин