Кременчуцькі депутати погодили встановлення ставок та пільг по земельному податку на 2020 рік

Сьогодні 26 червня на засіданні сесії Кременчуцької міськради депутати розглянули рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку та території Кременчука у 2020 році (регуляторний акт)».

Дане питання викликало серед депутатів доволі бурхливе обговорення.

Так депутат Денис Терещенко зазначив, що цим рішенням депутати можуть визнати свою безпорадність, яка стосується будь-якого контролю будівництва у нашому місті.

У свою чергу депутат Костянтин Терещенко наголосив, що законники завжди платять за все. І що у нас вже є чітко сформований механізм. Тож якщо людина веде комерційну діяльність, то вона має сплачувати за землю по комерційній ціні. Адже це можливість наповнювати міський бюджет.

Проте депутат Сергій Терещенко повідомив, що бачить у цьому саме комерційну складову. Поставивши питання, яким чином комісія буде визначати контингент, який підлягає податкам. Також він зазначив, що люди, які працюють на своїй землі приноситимуть дискомфорт і у першу чергу собі. Адже платитимуть податки не лише за землю, а й за нерухомість. Таким чином ми малий бізнес поставимо на коліна.

Висловилися із даної думки і інші депутати. У підсумку дане питання було прийняте.

 

Все по темі: встановлення ставок та пільг  земельний податок  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Жовтня, 2019 П’ятниця
17 Жовтня, 2019 Четвер
16 Жовтня, 2019 Середа
більше новин