З початку року у Кременчуці потонуло 7 людей – містян просять бути обережними

У минулі роки нещасних випадків на водних об’єктах  міста фіксували  менше.

Кременчужан просять бути обережними під час відпочинку на воді.

За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, цього року  у Кременчуці на воді вже загинуло 7 осіб, в  минулі роки нещасних випадків на водних об’єктах  міста фіксували  менше:  протягом всього  2018 року – 7, у 2017 – 8, у 2016 – 6, у 2015 – 6. Сумна статистика рятувальних служб свідчить, що громадяни часто ведуть себе безпечно під час відпочинку на водних об’єктах та нехтують правилами безпеки.

Аналіз випадків загибелі на воді свідчить, що основними причинами загибелі людей є купання у нетверезому стані, порушення правил поведінки під час перебування на воді, купання у не відведених для цього місцях та відсутність належного догляду за дітьми з боку батьків.

Рятувальники зазначають, що уникнути трагедії на воді можливо. Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених  та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.

“Будьте дуже обережними під час відпочинку на воді, щоб він був для вас і ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!”, – йдеться у повідомленні.

 

Все по темі: бути обережними  Кременчук  потонуло у воді 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин