Кременчужанам провели розрахунок житлових субсидій

У зв’язку із закінченням опалювального сезону управліннями соціального захисту населення області в травні поточного року проведено автоматичний розрахунок житлових субсидій на наступний термін без додаткового звернення 141,4 тис. сімей.

Низці родин субсидію на літній період призначено у розмірі 0,00 грн, оскільки розмір плати за житлово-комунальні послуги не перевищує обов’язкового відсотка платежу.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з територіальними управліннями соцзахисту населення вжили заходів, щоб цим сім’ям розмір субсидії на опалювальний період був розрахований автоматично. Звертатися до управлінь соцзахисту з початком опалювального періоду їм не потрібно.

«Звертаємо увагу, що не проведено розрахунок субсидії 13,2 тис. сімей, які мають прострочену понад місяць заборгованість зі сплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 340 грн», – йдеться у повідомленні.

В опалювальний період зазначені сім’ї потребуватимуть підтримки з боку держави при оплаті за комунальні послуги. Тому таким родинам необхідно протягом 2 місяців із дати отримання повідомлення про не призначення субсидії у зв’язку з наявною заборгованістю за послуги вирішити питання погашення заборгованості або звернутись до надавачів послуг для укладання договору реструктуризації боргу. В такому разі субсидію буде призначено з початку неопалювального періоду, тобто з травня 2019 року. В іншому випадку субсидію буде призначено з наступного місяця за місяцем, в якому громадяни погасили заборгованість або уклали договір реструктуризації боргу.

Також слід звернути увагу сімей, яким для призначення субсидії на наступний період необхідно подати до управління соцзахисту за місцем проживання нову заяву та декларацію, а саме:

– сім’ям, яким субсидія у попередньому періоді призначалась за рішенням комісії на фактично проживаючих зареєстрованих осіб (при виключенні зі складу домогосподарств осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають);

– сім’ям, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких відсутні доходи, або вони менші за мінімальну заробітну плату та/або ними (за них) не сплачено єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

– орендарям і внутрішньо переміщеним особам;

– у разі зміни складу зареєстрованих членів домогосподарства та зміни у складі їх сім’ї.

У разі звернення вказаних сімей до 1 жовтня 2019 року і визначення їх права на призначення субсидії розмір субсидії на опалювальний період буде розраховано автоматично.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

 

 

Все по темі: житлові субсидії  кременчужани  розрахунок 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин