У Кременчуці почали посилено хлорувати воду із застосуванням активованого вугілля

У зв’язку з поширенням інформації щодо задухи риби у Дніпрі та погіршенням якості води у Кременчуцькому водосховищі, що пов’язано з аномальною спекою та як наслідок зменшення концентрації розчиненого кисню, водоочисна станція КП «Кременчукводоканал» для забезпечення населення якісною питною водою та запобігання виникненню епідеміологічної ситуації у місті перейшла на посилений режим хлорування з застосуванням активованого вугілля.

Про це повідомляє адміністрація КП «Кременчукводоканал».

Внаслідок чого при користуванні послугами водопостачання можливі відчутні зміни органолептичних показників якості питної води у споживачів – запаху та присмаку води тощо.

Хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води очисних споруд водопроводу здійснює посилений цілодобовий лабораторно-виробничий контроль якості та безпечності води, яка поступає з Кременчуцького водосховища на водоочисну станцію, контроль якості води на кожному технологічному етапі очищення води, контроль якості та безпечності води з резервуарів чистої води перед її надходженням у розподільну мережу міста.

У розподільній мережі міста посилений контроль за якістю та безпечністю питної води проводить центральна хіміко-бактеріологічна лабораторія КП «Кременчукводоканал».

На вчорашній день якість питної води відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

При виникненні скарг щодо змін органолептичної якості питної води просять повідомляти диспетчерську службу за тел.: +38 (0536) 74-70-70, +38 (067) 403-97-86, +38 (050) 027-59-84.

Все по темі: активоване вугілля  КП «Кременчукводоканал»  хлорування води 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
більше новин