35 «золотих» і 27 «срібних»: у Кременчуці пройшов Бал медалістів

Вчора, 27 липня у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради  відбувся традиційний захід з відзначення медалістів, переможців олімпіад та Малої академії наук –  Бал медалістів – 2019 року. 

Цього року загальноосвітні школи нашого міста традиційно продемонстрували високі показники якості кременчуцької середньої освіти – 62 учнів закінчили навчання з відзнакою і отримали медалі –  35 – «золотих» і 27 – «срібних». Ці результати кращі ніж минулорічні. Минулого року  школи з медалями закінчили 48 учнів ( 28 – «золотих» і 20 – «срібних»).

Молоду інтелектуальну еліту Кременчука привітав міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що їх досягнення – золоті та срібні медалі, перемоги в конкурсі МАН – це результат багаторічної кропіткої та напруженої  праці.  Міський голова подякував керівникам навчальних закладів та педагогів, які привели  учнів до цих перемог. Він побажав медалістам та переможцям МАН не зупинятися на досягнутому, поступити до обраного ними вищого навчального закладу, здобути гарну  професійну освіту та продовжувати розбудовувати Кременчук, робити його кращим містом в Україні.

Цього урочистого дня переможцям Всеукраїнських рівнів учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України керівник міста вручив сертифікати, а випускникам-відмінникам – золоті та срібні медалі, а також наручні годинники.

Подяки міського голови Віталій Малецький вручив керівникам навчальних закладів, справжнім майстрам педагогічної справи, які віддали багато років свого життя вихованню дітей та становленню навчальних закладів – директору  Кременчуцької загальноосвітньої школи №1 Людмилі Яшиній, директору Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь» Любові Михайлик, директору Кременчуцької загальноосвітньої школи № 12 Сергію Івановському. Щирі слова подяки за їх працю, творчість та любов до дітей на їх адресу прозвучали і від  великої учнівської спільноти. Від дитячого об’єднання школярів «Армія добра» Людмилі Яшиній, Любові Михайлик та Сергію Івановському  були вручені відзнаки «Життя, подароване дітям».

 

Все по темі: Бал медалісті  Кременчук  нагородження 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин