Кременчук в екологічній облозі

Вода у річках Кременчука та навколо нього стала небезпечною для людей. Повітря отруєне настільки, що кременчужани вже не один рік потерпають від жахливого смороду. До того ж вода у кранах викликає неабияке обурення в городян. Цей тиждень став просто знаковим, проблеми екологічного порядку прийшли звідусіль і одразу.

Екологія – це питання, яке зараз є першочерговим для більшості світу. Щоправда, слід сказати, що йдеться про цивілізований світ. Про людей, які на перше місце не ставлять свої особисті побутові проблеми. Про тих, для кого важлива природа і те, як погіршення її стану впливає на здоров’я людей. Про тих, хто намагається мінімізувати шкоду, яке завдає людство навколишньому середовищу.

На жаль, у нашій державі на першому місці стоїть отримання прибутку з якнайменшими витратами. Тому не дивно, що через велику кількість підприємств у нашому регіоні Кременчук стає місцем екологічної катастрофи, а мешканці – жертвами-заручниками.

Вода у річці

Про безпечне купання у водоймах Кременчука і навколо нього слід забути! Якщо раніше люди із задоволенням проводили час на пляжі, оздоровлювались, то зараз це такий собі вид екстремального відпочинку, за який людина несе особисту відповідальність. Бо перевищення негативних показників у воді просто величезне. І у Дніпрі, і у Пслі, і у Сухому Кагамлику купатись заборонено! Детальніше про це читайте на стор.8-9.

Смердюче повітря

Щороку влітку, коли температура повітря стає більшою за 30 градусів, Кременчук накриває сморід. Здається, це така собі змова, коли у спеку ще й смердить. Особливо смерділо цього тижня на Молодіжному і в районі палацу культури КрАЗ. Сморід був трохи різний, начебто з двох різних підприємств.

Фейсбук «вибухнув» першим. Люди звертались до своїх сусідів, знайомих із проханням скаржитись до «Служби допомоги мера Кременчука». Більше скарг – більш швидке реагування на проблему. Люди були обурені тим, що не можуть відкрити вікна – в районі ПК КрАЗ смерділо тухлятиною та гниллю.

Олександр: «Ніч із понеділка на вівторок була просто жахлива. Відкрити вікна неможливо, у повітрі стоїть жахливий сморід. Зачинив вікно, начебто, і все нормально, жити можна, однак тоді просто потерпаєш від спеки і нестачі свіжого повітря – якесь жахливе замкнуте коло. Відпочинку – нуль!»
На Молодіжному також був сморід, але без тухлятини. Однак смерділо так, що декому становилось навіть зле, люди скаржились на головний біль, нудоту.

Наталія Літовченко: «Хто-небудь пам’ятає, коли на Молодіжному не смерділо? На моїй пам’яті такого не було. В дитинстві, початок 80-х, я мешкала в районі зупинки «Техучилище», завжди був сморід, тхнуло якоюсь хімією, починаючи з вечора. Мама навіть білизну не залишала на ніч сушитись, тому що, якщо залишиш, вона вкривалась якомось нальотом».

Маргарита Атаманюк: «Усе життя мешкаю на Молодіжному, а смердить 7-8 останніх років».

Депутати міської ради не залишились осторонь, і вже вкотре порушили питання смороду в місті, його винесли і на сесію міської ради, яка відбулась у середу, 26 червня.

Вода у крані

Незважаючи на повідомлення КП «Кременчукводоканал», що у них проводиться щоденний нагляд за станом і якістю води, люди говорять, що якість води у крані погана.

Особливо страждають мешканці Молодіжного. Там вода дійсно смердить болотом та має дивний, злегка коричневий, відтінок. Люди говорять, що водою такої якості неможливо мити посуд, про те, щоб з неї готувати їжу, взагалі не йдеться.
Під час сесії депутати визнали, що дійсно стан води є незадовільним, і виділили додаткові кошти для комунального підпри

Все по темі: вода  смердить 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин