Кишкова палочка у Дніпрі не зменшується – кременчужанам краще не купатися

За результатами останніх лабораторних досліджень, виконаних від 27 червня, показники мікробіологічної забрудненості води пляжів «Центральний» та в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» не відповідають санітарно – гігієнічним вимогам.

Індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжі «Центральний» на початку пляжу (район кафе «Ахтамар») та наприкінці становить 700 000 (при нормативному 10 000). В р.Сухий Кагамлик на початку пляжу і в кінці (район мостового переходу) індекс ЛКП 700 000 (при нормативному показнику 5 000).

До уваги кременчужан! Лактозо позитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції, які супроводжуються нудотою, блюванням, рідкими випорожненнями, підвищенням температури тіла. Це особливо небезпечно для малечі, тому що при її потраплянні в дитячий організм швидко настає зневоднення організму та порушується водно-сольовий баланс.

Фахівці радять із метою недопущення виникнення масових інфекційних захворювань під час відпочинку обмежитися від купання на пляжах міста. Після відвідування пляжів необхідно прийняти душ та ретельно вимити руки. Категорично забороняється вживати для пиття річкову воду та мити в неї фрукти або овочі.

За інформацією завідувача Кременчуцького МВ ПЛД 
ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» Андрія Полякова

 

Все по темі: кишкова палочка  Кременчук  не купатися 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Серпня, 2019 Субота
16 Серпня, 2019 П’ятниця
більше новин