Медова вода натщесерце: плюси і мінуси

При правильному використанні продукти бджільництва можуть стати справжніми ліками для терапії багатьох, навіть досить складних захворювань. Так звичайний розчин меду має багато цілющих властивостей. Тож, як може використовуватися медова вода натщесерце, яка від неї користь і можлива шкода?

Напевно, кожен чув про користь продуктів бджільництва. Ці природні речовини є настільки унікальними, що їх хімічний склад не можна повністю відтворити у жодній суперсучасній лабораторії. Навіть просто вживаючи їх у їжу, можна підтримувати здоров’я і поліпшити імунітет.
Наприклад, для приготування медової води потрібно просто розвести чайну ложечку якісного меду в одній склянці сирої води. У результаті ви отримаєте тридцятивідсотковий розчин меду, який, як стверджують фахівці, має унікальний склад, схожий зі складом плазми крові. Такий продукт засвоюється нашим тілом дуже швидко на всі сто відсотків. Щоб медова вода принесла лише користь, її приймають з ранку натщесерце, за півгодини-годину до сніданку.

Плюси прийому медової води

Розчин меду відмінно чистить організм, сприяючи виведенню з нього різних шкідливих шлаків і токсинів. Його використання допомагає на порядок поліпшити діяльність печінки і стимулювати її активність.

Прийом медової води чудово нормалізує функції травного тракту в цілому. Такий напій активізує роботу кишечника і чистить його від «завалів» – калових каменів.

Крім того, медовий розчин допомагає корекції дисбактеріозу. Його прийом дозволить позбутися від неприємних симптомів такої хвороби: надмірного газоутворення, дискомфорту і навіть болю, порушень стулу та ін.

Ранковий прийом медової води активізує діяльність ШКТ, підшлункової залози та селезінки.

Прийом медової води позитивно позначається і на діяльності нервової системи. Таке питво допомагає справлятися зі стресами, заспокоїтися і відновитися після перенесених нервових потрясінь. Його радять приймати після серйозних навантажень, причому як фізичних, так і розумових.
Медовий розчин має досить виражену протигрибкову, антибактеріальну та протимікробну дію. Крім того є дані, що він сприяє вигнанню з організму різних паразитів, відповідно, допомагає впоратися з глистовими інвазіями і попередити їх виникнення.

Медовий розчин позитивно позначається на здоров’ї слизових оболонок ротової порожнини і горла. Якщо приймати його теплим, він допоможе усунути хворобливі відчуття, дискомфорт, печіння, нейтралізувати запалення і кашель.

Прийом медової води корисний і для серця, і для судин. Такий напій підтримує водно-сольовий баланс на нормальному рівні, сприяє стабілізації показників артеріального тиску і виводить з організму «поганий» холестерин.

Медовий розчин чудово позначається на активності обмінних процесів. Відповідно, його споживання стимулює спалювання жиру (при відповідному раціоні харчування) і допомагає позбавитися від зайвої ваги. Саме тому розчин меду частенько радять використовувати в боротьбі з ожирінням.
Є дані, що систематичний прийом медової води допомагає вилікувати хронічні захворювання дихальних шляхів – нежить і бронхіти. Також багатьом користувачам такий напій допоміг впоратися з дитячим енурезом.

Систематичний прийом медової води позитивно позначається на загальному зовнішньому вигляді, на стані шкіри і волосся.

Чим небезпечна медова вода?

Незважаючи на всю корисність такого напою, в деяких ситуаціях він може нанести шкоду здоров’ю. Певним категоріям населення його приймати категорично не рекомендується. Так, медова вода не підходить людям, що страждають від ниркової або серцевої недостатності. Її не варто пити хворим на цукровий діабет і тим, у кого спостерігається індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва, простіше кажучи, алергія.

Відгуки про прийом медової води

Існує досить багато різних відгуків про використання медової води в оздоровчих і лікувальних цілях.

Так дехто стверджує, що прийом такого напою допоміг забути про головний біль і неприємні відчуття в області серця. А хтось, що медова вода, випита натщесерце, викликає неприємну важкість у шлунку. Але, навіть незважаючи на таку неприємну симптоматику, прийом такого пиття очистив шкіру і додав енергії.

Розповідають, що прийом теплої води з медом натщесерце допоміг нормалізувати роботу кишечника, омолодив і оздоровив організм у цілому, поліпшив стан шкіри і впорався з неприємними симптомами хронічного панкреатиту та холециститу.

Серед негативних відгуків про прийом медової води зустрічаються скарги на те, що в перший час споживання такого напою обсяги талії трохи збільшуються. Через це багато припиняють використовувати медовий напій. Але насправді, трохи пізніше активна очищення ШКТ призводить до зменшення ваги і талії.

Таким чином, при відсутності протипоказань медова вода може стати відмінною знахідкою для всіх людей. Вона надає відмінний омолоджуючий і оздоровчий вплив і навіть допомагає вирішити деякі проблеми зі здоров’ям.

Все по темі: корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин