Мер Кременчука зустрівся із Самаритянами Німеччини

У Кременчуці з офіційним візитом перебуває делегація спілки «Робочих Самаритян Німеччини» у складі: Гарольда Бізе (керівника спілки), Гільдегарда Бізе (співзасновника спілки), Інке Бізе (виконавчого директора спілки), Хорста Драйєра (члена правління спілки), Самаритян Німеччини (Гамбург), Гізела Фока (члена правління спілки).

У четвер, 28 червня міський голова Віталій Малецький провів зустріч із німецькими партнерами. Участь у зустрічі з боку Кременчука взяли перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, начальник управління охорони здоров’я міста Максим Середа, директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник, директор Кременчуцького обласного клінічного шпиталю для ветеранів війни, голова правління ГО «Спілка самаритян України Кременчуцьке об’єднання» Микола Литвиненко.

Вітаючи членів спілки «Робочих Самаритян Німеччини», міський голова Віталій Малецький висловив слова великої вдячності людям, з якими Кременчук пов’язують роки дружби та добрих стосунків. У нашому місті Самаритян Німеччини знають завдяки тій допомозі, яку надає їх організація медичним закладам і установам Кременчука.  Керівник міста підкреслив, що пріоритетом роботи міської влади є розвиток медицини.

Над покращенням умов надання медичних послуг у закладах охорони здоров’я Кременчука постійно працюють і народний депутат України Юрій Шаповалов, і депутати міської ради, а також інші партнери. Віталій Малецький наголосив на розвиток медичної галузі виділяються значні видатки як з міського бюджету, так із бюджетів інших рівнів. Зокрема, в останні роки завдяки сприянню Юрія Шаповалова до нашого міста з державного бюджету надійшло більше 30 млн. грн., які були спрямовані на медичні потреби.

Керівник міста також відзначив, що за роки співпраці Самаритян Німеччини наше місто отримало більше 120 т гуманітарного вантажу, який відповідно до потреб був розподілений між закладами медичної та соціальної сфер міста. Окремо він відзначив, що таких результатів досягнуто завдяки розумінню та допомозі німецьких партнерів, а також діяльності директора Кременчуцького обласного клінічного шпиталю для ветеранів війни Миколи Литвиненка, який виступає своєрідним консулом німецької організації у Кременчуці.

 

У свою чергу Гарольд Бізе зазначив, що співпраця спілки та Кременчука – є прикладом успішного досвіду над реалізацією україно-німецьких проектів. Він підкреслив, що наразі розглядається питання щодо подальшої співпраці німецької організації з Кременчуком за напрямом соціального захисту. Зокрема, планується проводити тренінгові навчання з соціальними працівниками, які доглядають за важкохворими людьми.

Наприкінці зустрічі Віталій Малецький висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю нашого міста з Самаритянами Німеччини та вручив Подяку міського голови Гарольду Бізе.

 

Все по темі: зусріч  мер Кременчука  Самаритяни Німеччини 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин