У Кременчуці обговорили можливості реалізації проекту модернізації теплопостачання на Правобережжі

У четвер, 27 червня, міський голова Віталій Малецький зустрівся з представниками Посольства Данії в Україні, корпорації НЕФКО, датської консалтингової компанії «Рамболь», Датського агентства із міжнародного розвитку «DANIDA», фахівцями компаній Fjernvarme Fyn Service і IFU. У зустрічі також взяли участь депутати міської ради, керівництво сфери ЖКГ міста, фахівці теплопостачальних організацій Кременчука.

На порядку денному обговорення питання щодо технічних можливостей реалізації проекту впровадження модернізації теплопостачання на правобережжі Кременчука, строків реалізації його етапів, умов фінансування та інструментів софінансування тощо.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що проект модернізації теплопостачання на правобережжі Кременчука   є особливо актуальним для Кременчука та унікальним для всієї України.  У нашому місті на його реалізацію покладають великі надії, бо він має вирішити проблему технічного переозброєння муніципальних теплових мереж, які  експлуатуються значний термін і наразі дійшли до свого граничного віку. Окрім того, кінцевим результатом проекту є досягнення певного економічного ефекту, бо після модернізації теплових потужностей ми очікуємо зменшення фінансового навантаження на бюджет міста та витрат пересічного споживача зокрема.

Нагадаємо,  проект  будівництва нових муніципальних теплогенеруючих потужностей  міста Кременчука є першим досвідом реалізації подібних проектів в Україні. Ним передбачається проведення заміни теплогенеруючих потужностей ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»  на муніципальну котельню у мікрорайоні Раківка, реконструкцію систем теплозабезпечення 74 та 94 мікрорайонів, а також району, який обслуговують котельні № 17  та  № 620.  Окрім того проектом передбачено  закриття 620 котельні, як такої, що давно відслужила свій термін,  та проведення повної реконструкції котельні № 17 із заміною основного обладнання та  прокладкою трубопроводів до мікрорайону обслуговування 620 котельні. Планується також встановлення індивідуальних теплових пунктів гарячого водопостачання у підвалах житлових будинків.

 

Все по темі: Кременчук  модернізація освітлення  реалізація проекту 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин