За невиконання правил благоустрою Кременчука можна отримати штраф

У  Кременчуці роботи з покосу трави були розпочаті ще  на початку квітня цього року. Проводяться вони  з метою попередження росту бур’янів і карантинних рослин.  

За інформацією прес-служби міськради, від початку сезону активного росту рослинності на  міських територіях, якими опікується КП «Благоустрій Кременчука», здійснюється системний покіс. На сьогоднішній день на балансі цього комунального підприємства перебуває більше 700 га міської території.

Відповідно до «Правил благоустрою території міста Кременчука» подібні санітарні роботи мають проводити комунальні служби, балансоутримувачі  житлового фонду міста та земельних ділянок, суб’єкти господарювання. За затвердженими правилами в зону відповідальності всіх утримувачів територій входять власне територія об’єктів та ділянка в межах 50-ти метрах від неї. Всі ці ділянки повинні утримуватися в належному санітарному стані, бути покошеними та прибраними.

У разі  невиконання до порушників «Правил благоустрою території міста Кременчука» можуть бути застосовані заходи адміністративного впливу. Зокрема, за такі порушення передбачається штраф у розмірі від 850 до 1700 грн.

 

Все по темі: Кременчук  правило благоустрою  штраф 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин