Кременчуцький депутат Олександр Кальченко зареєстрував петицію до Президента щодо припинення свавілля НАК «Нафтогазу»

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Кальченко на підставі скарг та звернень споживачів побутового газу підготував петицію до Президента України Володимира Зеленського. Депутат просить зупинити свавілля НАК «Нафтогазу» і вирішити питання встановлення індивідуальних лічильників газу населенню в законодавчо встановлені строки – до 01.01.2021р.

Відповідну електронну петицію Олександр Кальченко зареєстрував на офіційному сайті президента. В оприлюдненому документі депутат наголошує на порушеннях Конституційних прав споживачів та відповідних законодавчих актів: Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про природні монополії», Кодексу газорозподільних систем.

У петиції зокрема йдеться: «Згідно з Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» постачальники газу повинні були встановити індивідуальні лічильники газу мешканцям, які використовують газ тільки для приготування їжі, до 01.01.2018 року. Але встановили їх далеко не всім. Більше того – вони встановили замість індивідуальних (квартирних) – загальнобудинкові лічильники газу».

“Користуючись нездатністю, або небажанням уряду України зупинити це свавілля, облгази, встановили загальнобудинкові лічильники газу і відмовляються від монтажу індивідуальних приладів обліку. Цим вони змушують людей платити двічі: перший раз за газ, в ціні якого вже закладено встановлення індивідуальних лічильників; другий – за самі лічильники. Це неприпустимо в цивілізованій країні!», – наголосив Олександр Кальченко.

Він також зазначив, що така ситуація відбувається по всій Україні. За словами депутата, зараз близько 3,5 мільйонів українців піддаються дискримінації з боку постачальників газу.

Все по темі: депутат  Кальченко  петиція 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин